Неместная Я• Изменено 28 августа 2023
автом із Дніпра на Одесу через Миколаїв
зовсім не варіант зараз? хоча через Кропивницький-Умань на годину довше, схиляємося їхати так, бо безпечніше.
чи може дарма і можна через Мико?
Гарні диньки• 28 августа 2023
В якому сенсі безпечніше? Якщо в плані обстрілів, то в Миколаєві їх зараз можна сказать нема.
Патика-мотика• 28 августа 2023
Ми повернулись пару місяців назад з Одеси в Миколаїв, по моїм враженням тут вже більше, ніж півроку в середньому спокійніше, ніж в Одесі. Хоча рік тому було навпаки.
Наша взяла• 28 августа 2023
їздила 2 тижні тому через Кривий Ріг - Миколаїв - Одеса. Дорога зроблена, все нормально