Дівчата, потрібно колективний розум. Їду в четвер в Лозову Харківської області зі Львова. Квиток на потяг взяла. Але маю великі сумніви. Дивлюсь потяги (переважна більшість) запізнюються. Їхати і так більше 18 годин, а якщо він ще й затримається на 5-6 годин, то це більше доби вийде. Розглядаю можливість поїхати ще автобусом. Але вартість в 7 раз більша: потягом 501грн, а автобусом 3 600грн. Дали мені номер телефону ще якогось перевізника, але там жіночка якась дивна. Спочатку казала, що передзвонить. Тепер не бере трубку. Може хтось добирався і залишились контакти перевізника зі Львова. Буду дуже вдячна.
Vita_Nikita• 1 час назад
Автор,как бы Вам в Харькове не пришлось выходить и ехать автобусом.Движение пассажирских поездов до станции Лозовая и со станции временно приостановлено.Автобусом из Львова я бы точно не ехала,это очень утомительно и дело даже не в цене.В поезде отдохнуть хоть можно.Ребенок ехал из Мукачево,поезд задерживался только на час.Тут как повезет.
Ответ дляVita_Nikita
вчора Їхала до Києва з Миколаєва, потяг в дорозі зменшив час запізнення на годину. Я задоволена.
Ответ дляVita_Nikita
Цей поїзд не їде через Харків. Орієнтуюсь по ближнім великим містам, то сьогодні бачу рейси з Дніпра до Львова затримуються вже на 6 годин. Автобусом знаю, що важко, але їду до чоловіка всього на три дні і не хочу в дорозі дуже затримуватись.
Ответ дляТаки-так
Есть другие поезда до Харькова, а там куча маршруток. Все легче
Люблю море• 37 минут назад
Поїзд Київ Лозова. В 6 ранку виїхав. В 14 там.
Сьогодні донька рано їхала
Vita_Nikita• 7 минут назад
Ответ дляТаки-так
Лозовая не принимает,Вам уже двое об этом написали,поэтому ищите самый ближний населенный пункт,где будет остановка.Может Полтава?Из Днепра дальше...
Vita_Nikita• 6 минут назад
Ответ дляЛюблю море
Сьогодні донька рано їхала
Возобновили движение в Лозовой?