Свезло так свезло• Изменено 29 августа 2023
Дівчата, хто працює у банку,
є літні родичі на окупованій, і якщо їм надіслати на карту трохи фінансів як допомогу, єдиний спосiб зараз у них отримати готівку - це скористатися послугами ’мінял’, які самі заробляють криптою (роблять переказ через додаток на обмінник або через криптобіржі, на карту чужої особи, собі отримують крипту на рахунок, а на руки віддають готівку).
У мене питання до тих, хто працює в банку. По суті, рух по картці родича виглядає так:
отримує допомогу. Потім робиться переказ щоразу на різну карту якого-небудь посередника цього ’міняли’, або як вони самі їх називають ’дропи’
Я хвилююся, чи немає якихось підводних каменів, якщо така активність повторюватиметься з місяця на місяць, чи не будуть у банку підозри, питання до родича, якщо він щомісяця по суті перекази робить на різних осіб, і більше іншої активності по карті немає (банкоматів та відділень банку немає в окупації). Чи не заблокують картку за підозрілу активність,
Мені сказали, що не варто тут питати, а то ті, хто самі криптою заробляють, переводячи гроші через ’дропів’, відразу напишуть що все ок, переказуйте далі)) цікавить думка робітниць банку, будь ласка.
Дякую
Свезло так свезло
• 29 августа 2023
Ответ дляПлатья Всем
родичі - пенсіонери?
а рiзниця?
якщо ви про тип картки то:
чоловiк - вже пенсiонер (картка пенсiонера)
його дружинi на початок вiйни пенсiю ще не оформили, в неї униiверсальна картка просто.
Ви щось знаєте пов´язане з типом картки/рахунку?
Сподiваюся питаєте не просто для того, щоб сказати ’хай беруть курячий паспорт i просять пенсiю в окупасiв’. Вiд окупасiв вони хотять тiльки шоб тi забралися геть.
якщо ви про тип картки то:
Добрая свекровь• 29 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
а рiзниця?
якщо ви про тип картки то:
пенсіонери на окупованих територіях отримували і отримують з початку окупації по 10 тис рублів кожному, що в перерахунку на наші гроші 5 тис грн. Щомісячно. Приходили додому видавади чи на Укрпошті видавали. Навіть без рос.паспорту.
Зараз правда їх поджимають і всі оформлюють паспорт.
Так що, гадаю, Ваші знайомі з грошима.
І ще. В окупації гривню не приймають. Нащо їм пересилати гривню?
Так що, гадаю, Ваші знайомі з грошима.
Свезло так свезло
• 29 августа 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Так що, гадаю, Ваші знайомі з грошима.
’Ваші знайомі з грошима.’
от не треба будь ласка гадати скільки грошей у кишені у людей, які потрапили у складні обставини і вказувати мені що їм нібито на все i так вистачає.
Ви їх не знаєте, а я знаю.
Не кожен хоче брати до рук курячий паспорт, тож ця інформація мені не потрібна.
Якщо ви не працюєте в банку, а просто фантазує, як пенсіонери ’шикують в окупації на російські тисячі’ - пройдіть повз, будь ласка.
Може вашi родичi десь и шикують, iвас це тригерить, а мої родичi - не вашi.
Питання було до робітниць банку.
Ви їх не знаєте, а я знаю.
Питання було до робітниць банку.
Добрая свекровь• 29 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
’Ваші знайомі з грошима.’
Ви їх не знаєте, а я знаю.
Питання було до робітниць банку.
Ви їх не знаєте, а я знаю.
Питання було до робітниць банку.
мої не шикують. А чекають на визволення. І кажуть так: як прийшли окупанти, то хай і утримують нас. Збереження у всіх однакові в Україні, тим паче у пенсіонерів. А витрачати кошти пенсіонерам в окупаці ні на що. Вони вдома сидять і продукти лише купують. Вони ж по спорт залах чи салонах не ходять. В аптеках дешеве лайно з росіі, навіть витрачати особо не потрібно.
Хочете сказати, що Ваші знайомі пенсіонери прям такі принципові і сумлінно 18 місяців прям не брали і не беруть гроші від окупантів, не брали гум.допомогу?
Свезло так свезло
• 29 августа 2023
Ответ дляДобрая свекровь
о, то ви вже заочно і лікарем стали, знаєте які та скільки потрібно ліків людям, про існування яких учора навіть не знали.
по-перше, повторюю, не рахуйте чужі кишені,
по-друге, ні, не брали гуманітарку та не збираються.
Показували сусіди – там одна прострочка та пропавші консерви через один.
Не варто за своїми родичами судити решту.
Може, вашим аптека і не треба. З чого б мені на ваш тон звітувати і виправдовуватися, чи хто ходив і куди.
Більше на ваші підрахунки не збираюся відповідати.
Добрая свекровь• 29 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
сподіваюсь, вам по суті питання хтось відповість.