Сплюшка• 29 августа 2023

Дівчата підкажіть, затримка

6 днів затримки .
Не було сексу 3 роки
2 дні перед предполагаємими місячними буб секс з перериванням.
В мене вже паніка .
Щось не спиться• 29 августа 2023
Так секс таки був...

Щось не спиться• 29 августа 2023
Це ви три рочки витримувались шоб потім бац і одразу без презерватива.
Маєте шо маєте тепер.
Не пью, не курю• 29 августа 2023
Зробіть тест.
У Вас все таки був незашищенний секс. Моюе бути пізня овуляція (у мене вагітніть на 26й день циклу була).
Тому десь від дати сексу на 10й день можна пробувати тест робити, яко він чутливий.
автор Сплюшка • 29 августа 2023
Чи можливо таке що це реакція на секс ?
автор Сплюшка • 29 августа 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Зробіть тест.
Щойно ходила в лабораторію , тест на хгч роблять на 10-11 день від ймовірного зачаття.
Щось не спиться• 29 августа 2023
Ответ дляСплюшка
Чи можливо таке що це реакція на секс ?
Ні, секс би вам тільки прискорив місячні
Почекуха• 29 августа 2023
Ответ дляСплюшка
Чи можливо таке що це реакція на секс ?

Матір Божа, ну де ви такі беретесь?
Якщо перефразувати то так, вашітність це реакція на секс

Щось не спиться• 29 августа 2023
Ответ дляПочекуха

Матір Божа, ну де ви такі беретесь?
Ні вона думає типу затримка це типу організм не вагітний алк і не почав місячні як типу реакція на секс... Алергія чи шось таке
Кружите меня,кружите• 29 августа 2023
Три роки постила, потім допалася нарешті до скоромного і бігом згвалтувала бідного хлопа без контрацепції, поки не втік...
Вибачте, авторе, я не втрималася, що не прокоментувати моральний аспект ситуації
Цибулька зла• 29 августа 2023
Может задержка на фоне стресса, жары, не надо сразу думать о плохом.
Щось не спиться• 29 августа 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Так воно так і є по ходу, нашо нам писати секча не юуло 3 роки якщо таки був...
Я взагалі задумалась, така витримка, там організм мабуть сидів в засаді і з першого можливого ’огірочка’ вирішив взяти максимум!!!
автор Сплюшка • 29 августа 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Моральний аспект , я спала з своїм законним чоловіком який поїхав в ковід в америку на роботу а перед тим як повертатися мав почалась війна . Краще б помовчали
автор Сплюшка • 29 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Дякую , надіюсь на це 🙏🏼
Анонимус Я• 29 августа 2023
Ответ дляСплюшка
А тест на вагітність, що показує?
Кружите меня,кружите• 29 августа 2023
Ответ дляСплюшка
А чого мені мовчати?) Затримки після випадкового сексу не у мене, вибачте, а у вас, тому й послухати думку зі сторони буде не зайве, щоб не потрапляти знову в подібні ситуації.
Щось не спиться• 29 августа 2023
Ответ дляСплюшка
Тю, так а чого ви переживаєте... Ви у шлюбі, буде дитина - все супер

Інша справа якщо це все трьоп і чекс був не з чоловіком а він таки десь на заробітках і тоді попадалово
автор Сплюшка • 29 августа 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Удалено администрацией...
автор Сплюшка • 29 августа 2023
Ответ дляЩось не спиться

Дитину я не планувала і не хочу. Особливо в час війни.
Дуже дуже вумна• 29 августа 2023
Ответ дляСплюшка
О, у меня тоже такое было, долгая разлука с мужем и секс с ппа в день когда должны были начаться месячные, так и не начались...
Кружите меня,кружите• 29 августа 2023
Ответ дляСплюшка
Удалено администрацией...
На аборт не спізніться, плювальниця з високих гір. Бо ’законний чоловік’ може образитися за ваші невинні пустощі на стороні.
Щось не спиться• 29 августа 2023
Ответ дляСплюшка
Ви не ображайтесь ви просто так написали самі шо смішно... Типу три роки секса не було і тут одразу був і без презерватива, ми ж не знали шо то чоловік типу ваш...
Я вибачаюсь, але навіть якщо то ваш чоловік то теж ви поспішили - ви ж розумієте, що він в штатах не тримав вірність вам, то може треба було спочатку аналізи якісь пройти і користуватися презервативами
автор Сплюшка • 29 августа 2023
Ответ дляЩось не спиться
Так і думала що буде такий коментар 😂
КликОЛЬКА• 29 августа 2023
Автор, а тест что показывает? Это ж так просто
Щось не спиться• 29 августа 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Я теж так думаю, скоріш за все сидить авторка наша в европі і тут така біда...
Як пояснити зачаття від святого духа чоловікові
Щось не спиться• 29 августа 2023
Ответ дляСплюшка
Так і думала що буде такий коментар 😂
А яого ви ржете, ви самі написали що з чоловіком сексу не було 3 роки. Це до теми затримки взагалі немає відносин юо секс у вас таки був.
А по суті ви шо наївна думаєте реально вґнічого не було. Ще наче він в штатах був. Та різниця в часу 8 годин, у вас 12 ночі ви йдете спати, а в нього 4 дня і він гуляє з ким хоче... А вам на ранок каже як сумував.
Щось не спиться• 29 августа 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Авторка еаписала типу сказали 10 бнів зачекати від ймовірного зачаття

Для людини яка 3 рочки чекала почекати 10 днів не проблема 🤣
Почекуха• 29 августа 2023
Ответ дляЩось не спиться
Організм перелякався, як каже моя баба; дістав страх, тре віск злити😂
Щось не спиться• 29 августа 2023
Там же інший світ - в бар зайшов там вже сидять дєвочки, за пару коктейлів готові на массаж свого горла. А якщо ще якісь снеки і ще пара коктейлів то з будь якої сторони.
Почекуха• 29 августа 2023
Ответ дляЩось не спиться
Та тут немає з ким спати, чесне слово
Щось не спиться• 29 августа 2023
Ответ дляПочекуха
Та тут немає з ким спати, чесне слово
Я живу в штатах... Жінки реально не красуні, але ж ми ррзумієм всі що чоловік не може 3 роки утримуватись особливо коли зайшов в бар в там за пару коктейлів вже дівчата готові на пустощі