Мені 29 років. Живу з батьками, досвіду сексуальних стосунків не мав. Раніше якось не сильно замислювався про реальний секс, але останнім часом почав відчувати, що хочу змін у цьому плані.
Є ще момент, який мене турбує і через який, власне, пишу. Інколи мене збуджують думки та фантазії, пов’язані з близькими людьми, особливо коли скидаю фото і обговорюю їх з різними чол. Розумію, що це не ок і викликає внутрішній дискомфорт, але час від часу такі речі виникають, і я не завжди можу це контролювати.
Думаю звернутися до сексолога, щоб розібратися в собі, своїх фантазіях і загалом у темі інтимного життя. Хочеться зрозуміти, чи це можна пропрацювати і як рухатися далі нормально.
Можливо, хтось стикався з подібним або може порадити хорошого спеціаліста (онлайн чи офлайн)? Буду вдячний за будь-які адекватні поради без осуду.
Цвірінь• 28 марта в 23:50
Ваня, по твоей первой теме ещё понятно было, что ты - очередной местный дрочер, а не специалиста ищешь ))
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3488080
Тихомандражная• 28 марта в 23:53
Понятно. Что от форума хотите? И так понятно, нормальный мужик не может быть девственником в 29.
Полюю на дрони• 28 марта в 23:53
Здесь есть советчица Настя, ей 28, познакомьтесь с ней, создайте семью, помогите друг другу