Мушля з Криму• 29 августа 2023
У вас есть дизайнерские вещи в интерьере
Или необычные элементы декора?
Залізний занавіс• 29 августа 2023
Есть, очень люблю одежду Ted Baker, Karen Millen. Платьев штук 20 от них)
Шкала Радощів• 29 августа 2023
Не) мы столько дизайнерам за проект и за дизайн дома отвалим, что еще дизайнерских вещей в интерьере не хватало
Сонечко• 29 августа 2023
Є дизайнерські рішення в інтер’єрі. Декор я не дуже люблю. Хоча ось стіл. Він дизайнерський в якомусь плані, зроблений на замовлення, залізна ніжка і шматок каменю. Бо я білого не знайшла. Тільки або з мармуровими розводами, або золотою ніжкою. Вага вийшла 130 кг). Оця мавпочка, це здається дизайнерський світильник.
Ворожу на каві• 29 августа 2023
Ответ дляПринцепесочка
Обои на них нокиа 3310
Прибита на гвоздік?😂
Принцепесочка• 29 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
Прибита на гвоздік?😂
Нет, там на обоях изображения.
Мушля з Криму
• 29 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
А при чем здесь одежда?
Мушля з Криму
• 29 августа 2023
Ответ дляСонечко
Очень красивый интерьер, но вид как нежилой)
Счастье_же_вот_оно• 29 августа 2023
Звичайно. Всі оздоблювальні матеріали, як то плитка і шпалери, світильники, спочатку придумано дизайнером. Навіть предмети з Ікеї, над ними теж попрацювала дизайнерська голова. Але якщо говорити про дизайнера з світовим ім´ям, то в мене тільки шпалери із колекції, яку розробляв Луїджі Колані і декор др шпалер у вигляді розплавлених крапель металу. Він промисловий дизайнер. І ще один вид шпалерів, треба згадати ім´я. Там дуже цікавий персонаж. Мабуть Харольд Клоклер, можу помилятись, пішла гуглить)
Мушля з Криму
• 29 августа 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Покажите хоть кусочек вашего интерьера
МамОмужа• 29 августа 2023
У мене почався ремонт з дизайнерського,а по суті перейшла на мінімалізм.Ремонт вже зараз дизайнерський проект,що ціни,що зловити майстрів.
Счастье_же_вот_оно• 29 августа 2023
Знайшла, правильно Харальд Глёклер. Розробляв колекцію ’Гламур’ для Марбурга
БеллаДонна• 29 августа 2023
Ответ дляМушля з Криму
Це можуть бути фото відразу після ремонту. В мене такі теж є. Все вже було готове, проте ми ще не переїхали
Счастье_же_вот_оно• 29 августа 2023
Ответ дляМушля з Криму
Покажите хоть кусочек вашего интерьера
Та нічого такого. Фото старі. Перше ще меблів не було і плитка для поверхні тумби стояла біля стіни.
Мушля з Криму
• 29 августа 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
У меня такой же ламинат) но ничего на фото не говорит о ценнике с большими цифрами
Сонечко• 29 августа 2023
Ответ дляМушля з Криму
Чому? Нас пʼятеро, ще й який жилий.
Сонечко• 29 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
Ні це вже ми живемо. Мило он лежить яке син робить власноруч. Туалетка ц ванній он хтось розматав аж 2 рулони разом, от навіщо хтозна.
Лика-прилипка• 29 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Открытое хранение?
Счастье_же_вот_оно• 29 августа 2023
Ще з незвичного, я на кухні плінтус зробила з декоративного керамічного фрізу. Мені такий варіант душу тішить. Трішки різної смужки в інтер´єрі кухні. Мені потрібно щоб погляд щось чіпляло. І придумала консоль в прихожу. Спочатку чоловік на неї косо дивився, але коли почалася війна і ми бігали під час тривог в коридор, то він оцінив мій шедевр, дуже зручно на ньому ноут поміщався) ну і двері на кухню зробили скляні, вони теж притягують увагу.
Сонечко• 29 августа 2023
Ответ дляМушля з Криму
Так ви ж спитали про дизайнерські предмети. Вони не завжди дорогі. До речі згадала про телевізори, є от такі інтерєрні. Щоб типу не чорний квадрат висів, а ось така картина.
Счастье_же_вот_оно• 29 августа 2023
Ответ дляМушля з Криму
Так це ж добре. Мені комфортніше без крикливості про цінник.
Счастье_же_вот_оно• 29 августа 2023
Ответ дляМушля з Криму
Теж корковий Еггер чи просто зовні схожий?
Мушля з Криму
• 29 августа 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Внешне
НуКаНаКа• 29 августа 2023
Ответ дляСонечко
Это Seletti? Cветильник