Анонім-ка• 09 июля в 10:43

Плитка на фартух

Подскажите пожалуйста какая плитка будет практична на фартук на кухне? Чтобы мыть легко было и не видно было загрязнения. Какой размер лучше смотреть?
Обижулька• 09 июля в 10:45
Практичнее всего матовое стекло без швов

Дай подивлюся• 09 июля в 10:48
Просто з гладкою поверхнею. В мене фартух плитка 60/60
САМ_ТАКОЙ• 09 июля в 10:49
У меня белый глянец - легко мыть.
А когда помыто, то не видно загрязнений :)

Размер подбирала чтобы все плитки по высоте фартука были целыми
ПрипоРошенная• 09 июля в 10:50
Автор, гладка широкоформатний, 60×60, або 60 на більшу довжину
ротцвеники• 09 июля в 10:52
Може я якось на так готую, але в мене 8 років ремонту і я майже не мию той фартух. Звісно що протираю, але не буває в мене там жиру чи нагару, якогось особливо міцно тримаючогось бруду. І шви фактично як нові.
Зараз спробую пошукати фото, де видно мою плитку
ротцвеники• 09 июля в 10:54
Ось фрагмент саме над плитою
автор Анонім-ка • 09 июля в 11:09
Ответ дляДай подивлюся
У вас 2 ряда положено плитки 60*60?
західний_діалект• 09 июля в 11:09
Мені здається треба підбирати під стиль кухні. Просто прочитала, що вище пишуть широкоформатна плитка 60х60, але то мабуть в сучасні кухні модерн, лофт. В мене кухня класична в скандинавському мотиві, а фартух зроблений з маленької квадратної плитки, 10х10 нейтрального кольору. Вона лежить вже 20 років, пережила дві кухні, але я ії не вважаю застарілою. Та й проблем з нею ніколи жодних не було, що у зовнішньому вигляді, що у прибиранні. Якщо раптом буду кухню ще колись міняти, то плитку залишу ту ж саму, тому що стиль кухні все одно буде класичний, не люблю модерн
Одна_на_всей_планете• 09 июля в 11:11
стекло, у меня в цвет верхних шкафов, довольна..заказывала вместе с кухней..

САМ_ТАКОЙ• 09 июля в 11:15
Ответ дляротцвеники
Ось фрагмент саме над плитою
Такая плитка маскирует большинство ляпов и брызг за счет рисунка.
Пешеходик• 09 июля в 11:16
Ответ дляротцвеники
І в мене так. Але я не смажу. Деколи протираю серветки доя прибирання
ротцвеники• 09 июля в 11:17
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ой, я вас прошу. Вдягніть окуляри та роздивіться уважніше. Там немає ніякого прихованого бруду
Пешеходик• 09 июля в 11:18
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Якщо вона брудна то брудна
База_птеродактилей• 09 июля в 11:41
У меня столешница и фартук с одного материала
Танго утрьох• 09 июля в 11:42
Автор, забийте в інеті чи ШІ всі + і - різних типів кухонних фартухів - так буде легше визначитись, бо тут ’кожна жаба своє болото хвалить, чуже ганить’
Дай подивлюся• 09 июля в 11:45
Ответ дляАнонім-ка
У вас 2 ряда положено плитки 60*60?
Ні, один
ротцвеники• 09 июля в 13:32
Ответ дляПешеходик
Якщо вона брудна то брудна
Де вона брудна?
САМ_ТАКОЙ• 09 июля в 13:58
Ответ дляротцвеники
Ну так вы же ее помыли перед тем как фотографировать :)

Покажите фото не мытой
САМ_ТАКОЙ• 09 июля в 13:59
Ответ дляротцвеники
Де вона брудна?
Если ее не мыть

ротцвеники• 09 июля в 14:19
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ

Покажите фото не мытой
Це старе фото і зроблено у випадковий момент, ніхто нічого спеціально не мив. Це взагалі фрагмент фото, тому що те, що саме я фотографувала я відрізала
ротцвеники• 09 июля в 14:20
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ

Покажите фото не мытой
Читайте уважно, я в самому першому пості написала, що вона не буває в мене брудною, максимум вологою ганчіркою або господарськими вологими серветками можу протерти
Пешеходик• 09 июля в 15:15
Ответ дляротцвеники
Де вона брудна?
Ви не зрозуміли смисл)) ваша чиста, я ж не вам написала що брудна
Едимнаморе• 09 июля в 19:27
Будь яка плитка потребує прибирання час від часу. Я обирала по дизайну і великий формат 100х33см, на одній, і 90х30см на іншій, плитку клала довгою стороною вгору. Біла матова на одній кухні, болотяна глянцева на іншій. Тільки на дачі маленька, 10х10см під класичні фасади. Вся плитка мене влаштовує, прибирати не фанат, іноді пройдусь пароочисником і все.