Краля-Галя• 29 августа 2023
Фарба для волосся ВВСоs, альтернатива
Фарбуюся цією фарбою, якість волосся подобається, а от колір, це проблема. Наразі це 8 тон, оксидос 6%, виходить майже білий. Якийсь треш, навіть Рябина так не вимивається. Вже 2 упаковки змінила, понижуючи номер на темніший, але все рівно біла. Після декількох помивок голови, якась жовтизна взагалі з´являється.
Порадьте для блондинок альтернативу, щоб волосся не пересушувало, не перепалювало. Якими фарбами користуєтеся.
Безсовісна кума• 29 августа 2023
Я около трех лет красилась этой краской , у меня седина примерно процентов 25 уже . Раньше врод хорошая краска была , волосы не портились. А потом , чем дальше , тем хуже . И пересушивала сильно и смывалась с седых участков недели через две уже . Перешла на эту :Kaaral Baco Silkera Permanent Hair Colouring . Именно Silkera . Там подтонов нет , только натуральные ряды . Они все изначально с холодным натуральным оттенком . Полтора месяца теперь крашу корни , а раз в 3 все полотно . Очень довольна . Качество волос значительно улучшилось . Окислитель тоже их беру . . Крашусь 9-тый ряд и 10-й пополам перемешиваю . Получается натуральный светло-светло русый с холодным подтоном . Не желтит , не зеленит . Мой родной ряд - 8-ка , дополнительно ничего не обесчвечиваю , хватает краски . Корни крашу на 6-ке , полотно 3-ка
Безсовісна кума• 29 августа 2023
Если нет седины или ее очень мало , то у этого же производителя есть такая же краска , но не для седых волос , а обычная - я ею не красилась , но знакомая очень хвалит, собственно мне она эту краску и посоветовала . Вот такая для обычных волос :
Краля-Галя
• 29 августа 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Спробую ще цю, дякую
Краля-Галя
• 29 августа 2023
Ответ дляEska_1980
Фарбуюсь Ввсоs тон 7+7.7, окислювач 3, отримую темний каштановий колір
От я фарбуюся 8 тоном, якщо візьму 7, то мабуть відразу стану каштановою. Не розумію, чому я така біла, і вимивається в гидкий жовтий.
А окислювач 3 не замало? В мене сивини багато
Карапулька• 29 августа 2023
Ответ дляКраля-Галя
В мене теж багато сивини, але сам волос тонкий і рідкий, бере добре
Краля-Галя
• 29 августа 2023
Ответ дляMarmu
Так може тонуйтеся зверху задля відтінку, який подобається. У перукарнях так і роблять - спочатку висвітоюють, а зверху уже тонують.
Та ні в принципі потрібен темніший колір. Це 8ка, а вище писали, що 7ка вже каштанова. Хочу іншу фарбу