Первый раз хочу заказать, не знаю какой брать. Порекомендуйте пожалуйста🙏
ОбережнаЯ• 30 августа 2023
Арм хамер краще кристалу, але з ароматом мені подобається більше. Ну і вони не блокують потовиділення, ви в курсі?
Дай подивлюся• 30 августа 2023
Ответ дляViolaVio
Я им пользуюсь, хочу другой-шариковый.
так он есть шариковый
Кому там слова не давали• 30 августа 2023
Перегляньте цей товар, який мені пощастило знайти на iHerb.
Цей найкращий з усіх, які я пробувала.
Леді Душка• 30 августа 2023
Ответ дляViolaVio
Хочу не Кристалл, мне он не помогает 🤗Шариковый, мокрый, овальный , натуральный.
Этот хорошо работает.
Даха-сваха• 24 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Цей найкращий з усіх, які я пробувала.
Так,він класний і натуральний, дякую тому,хто тут дпа пораду . Купила дитині. А собі замовила жовтого кольору на собі, він дешевше, але працює норм