Не обижаюсь• 30 августа 2023
А когда интертоп возвращает деньги?
В течение какого времени?
Сарафанное радио• 30 августа 2023
Мне возвращались деньги на карту в течение двух часов после отказа в магазине. Было несколько заказов, оплачивала картой, заказ доставляли в магазин
Садоводница• 30 августа 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Многовато.
Мала такий досвід (( Може, вже налагодили і повертають так, як заявлено в них - 5-7 днів
Кружите меня,кружите• 30 августа 2023
Вчора поміряли в магазі, не підійшло і повернули. Гроші прийшли через три години після оформлення повернення
Ластовиння• 30 августа 2023
Ответ дляСадоводница
Мені сказали 2-3 банківських дні. Але на 3 день гроші не повернули. Телефонувала в свій банк, вони запросили чек на повернення. Сказали, що Інтертоп блокує суму і потім банк чекає 5 днів на підтвердження платежу. Як я їм дала чек на првернення, то вони відмінили блокування коштів. Тобто це фактично не було повернення, бо у виписці цього платежу немає взагалі. А рахунок звісно збільшився на суму повернення
Не обижаюсь
• 30 августа 2023
Ответ дляЛастовиння
Всем огромное спасибо!