Знаю бакси• 31 августа 2023

камера телефона

Разве может быть в дешевом телефоне такая камера?
https://rozetka.com.ua/nokia-s32-44-64gb-autumn-gr...
julia-678c• 31 августа 2023
Страница не найдена
Червона калина• 31 августа 2023
помилка 404. щось ви некоретно скопіювали посилання
автор Знаю бакси • 31 августа 2023
двойная основная камера: 50 Мп + 2 Мп
Тоскующая• 31 августа 2023
У нокія завжди були дуже круті камери, особливо у флагманів . То ж може бути
автор Знаю бакси • 31 августа 2023
Ответ дляТоскующая
да?а то уже обшарила все сайты думаю вдруг опечатка, о,еще надо на сайт нокии зайти)
Робот Вертер• 31 августа 2023
Тю, разве ж в мегапикселях качество фото. Тем более фронталка всего 8. Ну такое, для своей стоимости пойдет
Червона калина• 31 августа 2023
Ответ дляРобот Вертер
.
автор Знаю бакси • 31 августа 2023
Ответ дляРобот Вертер
ну фронталка если я правильно понимаю для того, чтоб снимать себя?
Робот Вертер• 31 августа 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Да
Нульовий сантиметр• 31 августа 2023
Ответ дляЗнаю бакси
двойная основная камера: 50 Мп + 2 Мп
Пікселі і якість фоток то різні речі
Зверніть увагу що більшість дорогих професійних фотопаратів мають 15-25Мп і здоровий обєктив
А в телефоні бздюлька паро міліметрів і туди тіпа всунули 50-ти піксельну матрицю розводняк для лохів то...там ті пікселі програмні
Червона калина• 31 августа 2023
Ответ дляЗнаю бакси
двойная основная камера: 50 Мп + 2 Мп
так а що гарного? якість фото не в мегапікселях, а в світочутливості, фокусі, автоматичних режимах, можливості настроювання.
я бачила знімки з сяомі 108Мп для обробки на компі і вони фу - розмазане блякле фу, бо світочутливість і зйомка в русі погані. а знято було сцену в театрі.
якщо розробники додали в настройки функцію, яка знімає декілька кадрів багато і потім накладає їх і видає чітке зображення, то фотки будуть якісні, хоч і Мп не супер багато.
автор Знаю бакси • 31 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Пікселі і якість фоток то різні речі
зачем, если на других моделях это не пишут?
автор Знаю бакси • 31 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
ну то есть что 50,или что 13 разницы нет?зачем тогда это все)
Нульовий сантиметр• 31 августа 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Що не пишуть?
Та і процесор там кака, буде тормозити
Червона калина• 31 августа 2023
Ответ дляЗнаю бакси
в мене був самсунг 2015року з 16Мп і знімав чіткіше, ніж самсунг 21року з 64Мп.
але він програмно став застарілий.
але в новому є багато різних непоганих режимів, типу нічної зйомки, гіперлапс і ін.
Нульовий сантиметр• 31 августа 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Для стада
Кому треба якість ті купляють фотопарат за 100-150оу
А хто шарить та дивляться що за оптика і яка світлочутливість і інші параметри про які більшість і не чули...а стадо купляє мегапікселі і велику память
автор Знаю бакси • 31 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Що не пишуть?
Та і процесор там кака, буде тормозити
я в игры не играю,разве что в змейку
Нульовий сантиметр• 31 августа 2023
Ответ дляЗнаю бакси
я в игры не играю,разве что в змейку
Той же сраний фейсбук і інші шпіонскі програми з гуглосервісами вам його в ступор вгонять...хіба що ви інтернет будите виключати
автор Знаю бакси • 31 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
у меня этого нет, тик-ток и вайбер, в гугле только советчица и поиск)
english book• 31 августа 2023
На кількість мегапікселів звертайте увагу в останню чергу. Головне це матриця, яку використав виробник, обв´язка(оптика в тому числі), процесор, ПЗ та все інше в комплексі.
В телефонах, за рідким виключенням все дуже просто. Чим дорожче модель у лінійці конкретного виробника, тим краще там фоточастина.
І те що вам потужний процесор не потрібен, то не значить що він не потрібен камері. Фізичні можливості матриць вже давно досягли певної межі. Зараз вже багато залежить від ПЗ і постобробки. А для цього як раз і потрібен потужний процесор.
автор Знаю бакси • 31 августа 2023
Ответ дляenglish book
понятно спасибо, то есть меньше 4 гб не смотреть?
Нульовий сантиметр• 31 августа 2023
Ответ дляЗнаю бакси
ви читати вмієте?
Де там оперативка згадується?
Для камери потрібен потужний процесор і хороший графічний процесор
Лагшмивара• 31 августа 2023
Ответ дляТоскующая
У nokia ніколи не було гарних камер!
Самий бюджетний sony ericsson завжди вигравав по якості фотографії, навіть якщо порівнювати з більш дорогими моделями nokia.
Навіть ті нішеві апарати Nokia що випускалися з оптикою Карл Цейс мали жахливу якість фото!
Лагшмивара• 31 августа 2023
Какая ’такая’?
Бюджетный телефон, по не самой бюджетной цене.
Купить сейчас 4\64 можно разве что для пожилого человека.
Остальные характеристики тоже не огонь: экран с низким разрешением, процессор слабый, нет 5гГц и NFC, а то что на камере написано 50mpx - ничего не значит.
Можно и 150 написать, от этого качество фотографии практически не изменится.
автор Знаю бакси • 01 сентября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
ви читати вмієте?
Де там оперативка згадується?
а что считается хорошим процессором
автор Знаю бакси • 01 сентября 2023
Ответ дляЛагшмивара
Какая ’такая’?
не все сидят в интернете через телефон,посмотреть видео в маршрутке вот и все,для позвонить, вайбера, сделать иногда скриншот достаточно
Лагшмивара• 01 сентября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Выше так и написано, если для пожилых людей то отличный телефон.
А у большинства людей телефон каждый день выполняет важные функции и играет большую роль.
Например используется по работе: для звонков, переписка в мессенджерах, фото-видео, просмотра и редактирования документов, запуска различных приложений, подключения к удалённым компьютерам...
В личных целях: снова фото-видео, общение, переписка с разными инстанциями, оформление документов, оплата коммунальных, да и просто оплата в магазине через NFC.
Например у меня ещё стоит приложение для домашней сигнализации и для автомобильной, приложение для просмотра видеокамер,
Дети, особенно много проводят времени в телефоне, как бы мы с этим не боролись.
Купить ребёнку телефон с плохим экраном это сразу - ’минус зрение’.
автор Знаю бакси • 01 сентября 2023
Ответ дляЛагшмивара
Да почему сразу для пожилых или ребенку, я себе покупаю, не волнует меня зрение чужих детей, нет у меня переписок с инстанциями, и подключениям компьютеру.
Приложение для домашней видеокамеры прекрасно работает на старом телефоне. К сожалению я его разбила, да и проблемы у него начались.
Нульовий сантиметр• 01 сентября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
а что считается хорошим процессором
Як для кого
Ось порівняння процесорів https://www.techrankup.com/uk/smartphone-processor...

Раджу процесор типу Snapdragon 720G, він умовно/морально застарілий але по тех даних досить актуальний навіть на даний час

Та і процкесори Qualcomm Snapdragon в цілому досить вроді досить непогані

Краще вже візьміть редмі нот 9про б/у, ніж той калькулятор нокіа