ПироженкА• 31 августа 2023
Хто дивиться Телебачення Торонто?
Там на стрімах одного разу про когось відомого з політики розповідали й зачитували його відгуки на круте вино на якомусь сайті. Що то за політик був, хтось знає? Дякую!
ПироженкА
• 31 августа 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
О, цікаво, це в якихось старих випусках?
ну війна вже тоді була
ПироженкА
• 31 августа 2023
Ответ дляpersonality
Ні це дуже старий випуск
Була, бо я їх до 24го не дивилася :(
personality• 31 августа 2023
Ответ дляПироженкА
Була, бо я їх до 24го не дивилася :(
Ну так а вони що тільки після 24 почали працювати? Вони і до були дуже відомі. У щура була передача але є одне але
ПироженкА
• 31 августа 2023
Ответ дляpersonality
ні, я просто до того, що я не бачила випусків, яким більше року, а як зачитували його відгуки, пам´ятаю