Черпак_для_фантазий• 02 сентября 2023

посоветуйте масло для волос

ИграйМойГормон• 02 сентября 2023
У меня глисс кур
So_so• 02 сентября 2023
В Ватсонсе сейчас продаётся пробник такой Саше для волосся Alama Professional Hydra Шампунь, Маска, Еліксир-олія З аргановою олією Для сухого волосся.
Попробуйте, вдруг подойдет
Барышня86• 02 сентября 2023
Яка саме олійка для волосся вас цікавить? Незмивна або така, яку треба зривати, для коріння чи довжини? Який ви бажаєте отримати ефект від олійки і яке у вас волосся?
автор Черпак_для_фантазий • 02 сентября 2023
Ответ дляБарышня86
у меня пористые волосы
хочу чтобы волосы после масла не пушились. предпочтительно несмываемое
ХтоЯкщоНеЯ• 02 сентября 2023
Масла для волосся бувають різними, силіконові з часом псують волосся. Шукайте чисте арганове, але воно дороге
Барышня86• 02 сентября 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
у меня пористые волосы
В мене також пористе волосся
З бюджетного можу порадити - лореаль ельсеф
З проф- chi з маслом чорного тимину більш за все сподобалось, хоча всі хороші , є маленькі мініатюри яких вистачає досить таки на довго , пригажує і гарний блиск дає
Також eraiba з сіро-зеленої серії. Воно найважче з усіх, можна переборщити але воно на мені дає і розгладження і пух пригажує і трохи вирівнює