В танке• 03 сентября 2023
Сайти СЗ
Які в Україні є нормальні СЗ?Справжні,а не такі,де тільки боти якісь сидять.І є безкоштовні?Чи теж треба платити за підписку?Дякую
Цигарний шланг• 04 сентября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Питання, як рити аби нарити. Вже пів роки рою, але одне г...... вже скоро остаточно розчаруюсь, мабуть близька людина мені не світить в цьому житті....
Не знаю, у мене якось це завжди достатньо легко виходило. В реалі шукати і знайомитись значно складніше
Цигарний шланг• 04 сентября 2023
Ответ дляВерочка 100%
Ну я в Тиндере с недавних пор после расставания. По фото и описанию нормальных много и много симпатий, но мне так лень с каждым идти кофейничать, что захожу: влево-вправо и выхожу 💁♀️ Даже общаться лень, их много и вопросы однотипные.
И зачем оно вам тогда? Для самооценки?))