Chaterbox• 03 сентября 2023
Чому відбувається так?
ХвилювАллочка• 03 сентября 2023
Что почему? Почему кто-то сочиняет находу?
Хз, от нечего делать, наверное.
Гуру троллинга• 03 сентября 2023
Ответ дляBrizLu
Тому що стосунки на великій відстані дуже важко підтримувати.
Стосунки, якими б вони не були, дружніми, сімейними тощо, на відстані не руйнуються.
Детские_Будут?• 03 сентября 2023
Ну как будто непонятно почему. Много женщин с детьми за границей и мужики столько времени их не ждут, находят себе других. И те, кто за границей, тоже
В рот не ложи• 03 сентября 2023
Якось слабо віриться. В 2023 одружилися і вже 60% розлучилися? Та в них навпаки має бути медовий місяць, ейфорія і тп.
Якщо мова про співвідношення одружень і розлучень (а не одних і тих самих людей) - то так, схоже не правду.
ХвилювАллочка• 03 сентября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Война фильтранула всех, и это не только браков касается.
А также фильтранула невменяшек, которые сами статистику придумывают ипричины развода.
Подумайте сами, еще 2023 год не закончился, а уже развелись 60% тех, кто с января поженился. За 8 месяцев. Еще и клуше этой сообщили причины развода.
Просто кому-то скучно видимо.
Ответ дляГуру троллинга
Ше як руйнуються)
Дружні можуть змінитись на відстані, але ще існувати. А ось подружні, дуже сильно змінюються. Бо близькість це не тількі про відстань, але й про багато чого іншого, дуже важливого.
Ухахайкина• 03 сентября 2023
Шлюби були заключені і на емоціях, зустріч з військовим, симпатія, шлюб, навіть не знаючи толком один одного.
Моя знайома так розписалась і розвелась через 2 місяці, бо з´ясувалось багато цікавого і в правовому полі їй шлюб був не в нагоді. Жінка доросла.
мегамоСГ• 03 сентября 2023
Ответ дляBrizLu
Судячи з тексту автора, кировоградські молодята побралися, припустимо, на початку 2023, жінка одразу виїхала за кордон, й ось тільки початок вересня, а вони вже через це розлучилися. При чому не одна пара, а цілих 62%
from Ukraine• 03 сентября 2023
Дивна статистика. Одружились у 2023 році, і вже розлучились до вересня 2023 через відстань і війну?
А хто надав цю інформацію?
Обстановщица• 03 сентября 2023
Ответ длямегамоСГ
Одного не розумію, для чого тоді одружуватися, щоб зразу виїхати закордон??? Це якась туфта.
Телячі ніжноСті• 03 сентября 2023
Это всегда было так.У меня подруга работает начальником Загса,по статистике 50% пар разводятся в течении года после росписи.
Почекуха• 03 сентября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Еще как руйнуються
Пишна молодиця• 03 сентября 2023
Странная статистика Как для 9 месяцев 2023года развелось 60%. И если люди только поженились какие вопросы про жизнь за границей и долгую разлуку. Сразу все грести под одну гребёнку
Ответ длямегамоСГ
Знаю багато таких пар, нажаль. Навіть ті що за кордоном народили та стали матерями - одинаками, хоч чоловік в Україні. Тому що так легше вижити з дитиною там.
Там інша реальність.
За Кіровоград не знаю, та й по відсоткам не скажу звичайно.
Там інша реальність.