жижифреймут• 04 сентября 2023
Якщо це оригінал - то потрібно виглядати відповідно.
Якщо це підробка - треш на всі часи.
Пусин Кукин• 04 сентября 2023
Прикольные. Мне нравятся, интересно как в сочетании с одеждой смотрятся.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
т.е зебра никого не смущает?
Мне нравится. Под спокойный однотон такие ботинки, бешеные немного
Просто болталка• 04 сентября 2023
Ответ дляGaleTTa
Ну там же всё таки не Fashion написано😂
Яка різниця. Нащо ті букви? Всім повідомити, що ти взяв чоботи не за 2 тисячі в переході? То в переході такі також є.
Плекаю думи• 04 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
т.е зебра никого не смущает?
А чего она должна смущать . Под тотал блек отличный акцент. А если под брюки то ту надпись и не видно
Вообще не факт• 04 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
т.е зебра никого не смущает?
А шо не так із зеброю? Вона на z?)
Rocka Rolla• 04 сентября 2023
Божечки зебра вмерла ні за що😁
Насправді норм, якщо у вас є що одягнути з ними
Ондатрова шуба• 04 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
т.е зебра никого не смущает?
Если б были с базара,то ужас ужас,а так балдинини значит отлично))
ПазлШредінгера• 04 сентября 2023
Мені не дуже, є варіанти ’складного’ взуття цікавіші. Та й то ’складне’ стилістично взуття мені завжди подобалось, але по факту його носиш рідко, бо складно вписати в образ.
Але я абсолютно повністю за те, щоб себе радувати і, якщо захотілося чогось так, як хотілося в 15, треба купувати. Життя одне.
Смешнюча• 04 сентября 2023
Меня не зебра и не надпись смущает, а красная вставка. Не понимаю к чему она там. Итого 3 акцента в одних ботинках. Сомнительно.