Мама Чели• 04 сентября 2023

Кому не шкода пркажіть свій манікюр

Відволічемося трішки) Під час війни не робила. А це захотілося себе порадувати. Зпрбила вже другий раз)
Кили и Манджаро• 04 сентября 2023
Ответ дляПосле 18
фото
Ааа глаза глазаааа🙈

Кили и Манджаро• 04 сентября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
фото
Концептуально)
автор Мама Чели • 04 сентября 2023
Ответ дляПукимончиг
Автор, у Вас такой маникюр, аж Новым годом повеяло!
У меня ужастик, но, зато бесплатно))
Дякую😘 у вас натурель
Тро Нью-Йорку• 04 сентября 2023
Ответ дляМотористка
Вчора наляпала собі, до того ліньки було все літо, просто база кольорова ну і топ
Тільки ножиці не знайшла, кутикула не ідеал(
а що за база?

у мене дуже крихкі нігті і гель-лак не трімається теж(( 2 рози зробила за останній місяць і сьогодні пішла зняла(
автор Мама Чели • 04 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
а що за база?

Робіть з укріпленням
Кили и Манджаро• 04 сентября 2023
Ответ дляПукимончиг
У меня ужастик, но, зато бесплатно))
Если «ужастик», то.. зачем?
Цукрові вишні• 04 сентября 2023
Ответ дляМама Чели
Дівчата, а ви всі робите з укріпленням? Мені цікаво. Аби не укріпити будуть носиться?
Я раніше не укріплювала , то так собі носився.І відійти міг на деяких нігтях.
Почала укріплювати -краса)
Чудовий каламбур• 04 сентября 2023
Ответ дляСонячний день
Очень хотела этот цвет - молочный, сливочный, а не плотный белый. Но мастер хоть и долго и тщательно делает, но вышло не очень. Я в другом городе живу не так давно, еще в поиске мастера своего. На фото уже ему 10 дней.
Оцимы лопатами пойдите к мастеру который вам их сделал и ноздри ему порвите, гаду за такое
Тро Нью-Йорку• 04 сентября 2023
Ответ дляМама Чели
Робіть з укріпленням
робила, нічого не допомагає, відслойки йдуть за декілька днів.
Пробували 2 бази укріплюючі.

Декілька років тому теж пробувала гель-лак у декількох мастерів, теж саме все - тріщини й відслойки

Чудовий каламбур• 04 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Концептуально)
Спасибо. Делала фото помады для косметического блога .
Тро Нью-Йорку• 04 сентября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
що за помадка?
автор Мама Чели • 04 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Пробували 2 бази укріплюючі.

Можна акрилом спробувати
Чудовий каламбур• 04 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
що за помадка?
Мери Кей тру дименшенс
Тро Нью-Йорку• 04 сентября 2023
Ответ дляМама Чели
Можна акрилом спробувати
тільки нарощення робити, виходить,
акрілом чи гелем як в старі добрі 2000ні
Тро Нью-Йорку• 04 сентября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Мери Кей тру дименшенс
ух ти, де ви ще таке знаходите))
Кучерявочка• 04 сентября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
фото
Расскажите пожалуйста про этот натюрморт, очень интересно какая была задумка фото
Чудовий каламбур• 04 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
ух ти, де ви ще таке знаходите))
Старый запас .
автор Мама Чели • 04 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
тільки нарощення робити, виходить,
Ні, акрилом укріпити
Тро Нью-Йорку• 04 сентября 2023
Ответ дляМама Чели
Ні, акрилом укріпити
не допомагає

Король дивана• 04 сентября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Ахахаха
Сонячний день• 04 сентября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Не, я просто больше туда не пойду ) расстроилась конечно очень. Она мне после маникюра еще и педикюр в тот день делала. А я сидела злющая и не знала что мне делать - молчать или сказать, что не понравилось. Решила сказать чтоб хотя бы один ноготь переделала. А то его конкретно так не докрасила. Она его переделывала 20!!! минут. Я в этот салон зашла в 3 дня, а вышла в 20.30. И лопаты, и не докрашены, и медленно. Ищу дальше нормальное место
Мотористка• 04 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
а що за база?

Не пам‘ятаю назву, можу завтра подивитись вже, бо все манікюрне запхане під ліжко, там чоловік вже хропе))

Вам треба підібрати еластичну базу, а гелем не укріплювали?
Чудовий каламбур• 04 сентября 2023
Ответ дляСонячний день
Вот что с нашей самооценкой ? У нас на глазах делают дерьмо за наши же деньги ,а нам неудобно сделать замечание или отказаться ? Точно так же и с парикмахерами, подстригла хреново не то чтобы в глаза правду сказать ,мы улыбаемся и вежливо уходим (
Тро Нью-Йорку• 04 сентября 2023
Ответ дляМотористка

Якимись базами точно укріплювали, але 3-4 дні проходить і або тріщини зверху, або відшаровується знизу чи по боках, потім там детвідшаровуєтьс, чіпляюся за все((
Це триндець, а не нігті.
Коли ношу без гель-лаку, голі або з лаком, ламаються зі всіх сторін постійно(
Сонячний день• 04 сентября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Не в этом дело ) было 7 вечера. Впереди еще педикюр. Она делает медленно. А мне через пару дней надо было ехать на отдых. Я б нигде ногти не переделала так как запись в норм салонах заранее. Эта девушка в 1 раз мне сделала нормально. Ну я просто понимала, что ногти уже сделаны и переделывать нет времени. Она один переделывала когда уже весь салон сбежался на закрытие )) и мне сил бы не хватило по 20 минут сидеть и ждать ноготь.
Сонячний день• 04 сентября 2023
А ругаться ? А толку ? Только б настроение себе окончательно испортила.
Мяо мой мяо• 05 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Пробували 2 бази укріплюючі.

Вам тут радили укріплення, то я теж підтримаю, адгезивна база на підложку і укріплення полігелем чи гелем на пів нігтя. З-під торця випиляьи 1-2мм свого нігтя. Має допомогти.
Зараз у мене такий, гель з фольгою
Тро Нью-Йорку• 05 сентября 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Зараз у мене такий, гель з фольгою
Симпатично,
Ось робила за останній місяць 2 раза з якимось укріпленням і відставати починало через 4 дні,
Гарний салон в центрі Києва, тобто уже й не знаю куди йти далі.
Дівчата подивилися після першої бази - сказали якщо 2га укріплююча не допоможе, тільки нарощення робити,
Таки й 2а не допомогла, теж почало відставати, вчора вже пішла зняла, бо не витримала
Мяо мой мяо• 05 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Симпатично,
А Ви часом не на кетодієті? Не вагітна? Руки вологі? Але тонкі нігті і будуть давати випіт і більше ліпідів, треба знайти майстра, який вміє працювати з вологими руками, з кислотним праймером і за цим принципом зробити по 1-2 пальчики поки не сполімеризується база, причому адгезивна і з втираючим шаром, далі зробити нарощення гелем хоча б 3мм. Колір і дизайн на вибір. Цікавий випадок у Вас, жаль, я не майстер-(
Тро Нью-Йорку• 06 сентября 2023
Ответ дляМяо мой мяо
думаю, щитовидна дає таке((