Чи нормально стимулювати дитину до навчання грошима?
Результат:
вже голосів:
43 (50.59%)
Ні
20 (23.53%)
Так
20 (23.53%)
50/50
2 (2.35%)
Свій варіант
Чортів Млин• 08 сентября 2023
Своїй дитині я не планую давати гроші за оцінки або за виконання мінімальних обов´язків. Але за якусь додаткову допомогу, ну я думаю це можливо.
Чортів Млин• 08 сентября 2023
Саме для навчання, мені важливо, щоб у дитини була внутрішня мотивація. Або було цікаво, або у старшому віці - зрозуміло, для чого це потрібно. А гроші, це зовнішня мотивація. Гроші за навчання ніхто йому платити не буде у дорослому житті. За миття посуду також. Він буде це робити для себе, розуміючи, яка йому від цього користь.