Два-три тижні і фсьо• 06 сентября 2023

Спальний мішок для укриття

Порадьте, хто купував за час війни спальний мішок саме для укриття, без екстремальних температур, але щоб можна було і на природі використати при нагоді. Не для військового, з бюджетного сегменту
руки_Крюги• 06 сентября 2023
Купите на секонде, в бауле их полно и не дорого

к.Буланова• 06 сентября 2023
И бюджетный наверное будет бесполезный, лучше на секонде теплый берите
автор Два-три тижні і фсьо • 06 сентября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Були влітку у Верховині, там були вживані спальники, якось сумно і брудновато мені вони виглядали

Ответ дляк.Буланова
Знаєте, я в рекомендаціях читала про обережності в пранні спальника, то невідомо як їх прали власники і скільки, а також в секонді.
Кумася• 06 сентября 2023
Недорогі Терра Інкогніта (ми купували не для укриття, а для походів).
Досить широка лінійка температур у них.
Комиссия50%• 06 сентября 2023
Ответ дляКумася
Досить широка лінійка температур у них.
Есть дешевле терры. Но я тоже покупала Терру и много лет назад и сейчас. Но реально, с такими же показателями можно взять не за 2500,а на 1000 дешевле, к примеру.
Комиссия50%• 06 сентября 2023
Автор, мешки есть разные и разновой политики ценовой. Вам стоит определиться с вариантом, кокон или одеяло. Дальше, рост, есть детские и взрослые, и во взрослых бывает на рост до 185,а бывает больше. Ещё ширина спальников, как коконов, так и одеял. Ну ещё вес спальника и температурный вариант. А, ещё можете обратить внимание на варианты,, левый,, и,, правый,,. Это мешки, с молниями на разные стороны и их возможно соединить между собой. Если в вашем городе есть магазины с туристическим ассортиментом, то там всё можно посмотреть, потрогать и примите решение.
Кумася• 06 сентября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Які дешевші?
У мене є один зовсім дешевий, самошив.
Але він суттєво важчий і об´ємніший за Терру. І я б не сказала, що тепліший.
Кумася• 06 сентября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Дитячі мало у кого з виробників є, і вони точно не дешеві. Немає сенсу купувати дитячий на пару років, простіше у дорослого підігнути низ.
Це ж не у похід автор шукає, де кожен грам треба економити.

Ответ дляКомиссия50%
Я вже з цим визначилася, магазини є, це Київ, але там в основному ціни від 2,5 тис грн, шукаю бюджетніше
Комиссия50%• 06 сентября 2023
Ответ дляКумася
Які дешевші?
У мене є один зовсім дешевий, самошив.
Ну я прям точно не скажу, но нужно искать по производителям. У меня была зимняя Терра, аслип вайд 400.Это одеяло, ширина метр. То он весом 2 с копейками и достаточно большой даже в компрессионном мешке.В пеший поход это тяжёлая вещь. Сейчас взяла простой аслип 200,одеяло и ширина 80 см, это летний и вес 1.500.Попадались подобные варианты кокона, то цена от 900-1800, а мой стоит 2350.Но многое зависит от того, где и как использовать. Ну и то, как вы мерзнете. Говорят, что кокон более,, экономит,, тепло, нижняя часть уже и вам нужен,, отдать,, меньше своего тепла, что б согреться. Теплее всего пух, но о впитывает себя влагу и не всегда есть возможность просушить, а спать во влажно, значит мёрзнуть. Поэтому вариант синтетики проще в этом плане, ну и уходе тоже.
Комиссия50%• 06 сентября 2023
Ответ дляКумася
Я просто сказала о том, какие есть варианты, не более.
Комиссия50%• 06 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ну да, тут понятно. У меня после поиска посыпалась реклама и выражали разные варианты, может менее известных производителей и цены до 2000 тысяч и ниже. Ищите.
Ответ дляКомиссия50%
Саме так, шукаю дешевші за Терру, не впевнена, що крім укриття він в подальшому знадобиться. На розетці дивлюся є якісь недорогі Чемпіон, Totem , а може хтось інші порадить
https://rozetka.com.ua/ua/totem_tts_012_l/p9757956...
https://rozetka.com.ua/ua/champion-chm00633/p33829...
Комиссия50%• 06 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
По температуре я бы ориентировалась на второй вариант. А так, не знаю. Вы можете почитать про них на спецализмровпных магазинах, опять же, по фильтрам там можно посмотреть, ято предлагают по вашим запросам.
Відморожена• 06 сентября 2023
Небольшой совет: под спальник берите каримат , тк от Пола все ровно промерзнете.
Ответ дляВідморожена
У нас в укритті двоповерхові нари з шаром поролону. Ми зараз з ковдрами ходимо, думаю зі спальником зручніше
Відморожена• 06 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Тогда конечно. Здорово у вас придумали
Ответ дляКомиссия50%
Та й на розетці відгуки такі не в захваті, типу яка ціна такий товар

Комиссия50%• 06 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ну, если вам только для укрытия, то думаю можно и простой вариант, но тёплый. Это моё мнение. А если будете потом в походы и путешествия, то тогда да, искать что-то по надёжней, хотя знаете, всё относительно.
Ответ дляКомиссия50%
Так отож, дитина вже в табір їздить, туди наче якісніший треба, але ж ці дешевші також користуються попитом))
chancee• 06 сентября 2023
Прошлой зимой покупали дешёвые ( летние)спальники, в отличном состоянии, стирали, аккуратно подпарывали и дополняли пухом из пуховых курток. К тем, что без капюшона или спальник- одеяло пришивали капюшон от той же куртки. Главное качество ткани и фурнитуры.
Кумася• 06 сентября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Зимові Терра дійсно важкі.
Автор написала, що в укриття, там має бути все-таки плюсова температура.
Кокон економить тепло, але у ньому не так зручно спати. Якщо це похід на тиждень, то краще кокон. Якщо ж в укриття бігати майже щоночі,я б брала ковдрою.
Я мерзну, і ще виробники у більшості своїй прибріхують про тепловий режим, ніби вказують його для чоловіків, а чоловіки не так мерзнуть.
Найбільш чесні у цьому плані Пінгвін, але вони дорожчі за Терру точно.
Автор у Києві, тут є можливість помацати
Ответ дляchancee
Ну це треба реально їх задешево купити, щоб потім заморочуватися із пришиванням капюшонів та наповненням утеплювача
Ответ дляКумася
Зимові Терра дійсно важкі.
Так, шукаю ковдру, бо дитина не спить стовпчиком. І теж почитала, про різну температуру комфорту у жінок і чоловіків. Але ті, що дешевші, то температура кофорту близко 15, гадаю взимку в укритті буде холодніше, тож розглядаю +5-+10 температура кофорту
Кумася• 06 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
1-2 прання навіть на найделікатнішому режимі - і все, 5-7 градусів захисту втрачено.
Я б теж не брала вживаний спальник з невідомих джерел.
Кумася• 06 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Terra Incognita Campo 200 від 1600 грн у двох магазинах я вже бачила.
У Вас є можливіть заміряти температуру повітря у укритті?
Вказано комфорт +10 у ньому, у мене саме такого немає, але у укритті має бути десь +15, я так думаю, ну і Ви ж не у футболках спатимете.
Біля м. Чернігівська є досить великий магазин Терра Інкогніта. Якщо Вам недалеко, можна зайти і глянути.
Там є дешевші спальникі інших виробників, але я не мацала їх.
https://terraincognita.com.ua/spalnik-terra-incogn...
Ответ дляКумася
Дякую, це хороший і ціна більш менш. Але чомусь схиляюся до того, що з капюшоном.
За адресу дякую, наче знайшла його, якраз планую на Петрівці в суботу бути, заїдемо
Кумася• 06 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ще може бути варіант для укриття - взяти до недорогого спальника флісовий плед і накинути наверх.
Якщо укриття недалеко, це не буде Вам важко.
І так точно дешевше, пледи я і по 200 грн. на розпродажах бачила на ярмарках. І плед можна дійсно купити в секонді на вагу гривень за 30-50грн., випрати, на його якість це не вплине
Я б не ризикнула брати на Розетці спальник невідомого виробника, не бачачи його вживу. Бо якщо там слабка блискавка, через пару тижнів його можна буде викинути.
Ще знаю з недорогих китайського виробника Tramp. Але не бачу в наявності у відомих мені магазинах їхні недорогі спальники зараз.
Кумася• 06 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
З капюшоном я теж більше люблю. Але в наметах все одно спимо у флісових шапках, бо під час сну всі крутяться і голова з капюшону вилазить.