Борець за гаманець• 06 сентября 2023
Кто то просто без назначения принимал для проф- киев таблетки от глистов?
Что то почувствовали после в лучшую сторону, по здоровью?
Луноходик_Ик• 06 сентября 2023
Я принимала для профилактики по назначению врача. Но я не проверялась до приема. Ничего не почувствовала совсем.
nabludatel• 06 сентября 2023
Таблетки від глистів надзвичайно токсичні. Їх приймають при постійному контролі функції печінки, бо вони можуть їй дуже зашкодити. Ніяких покращень стану після їх профілактичного прийому бути не може, тільки гірше.
Кофр для ноги• 06 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Ще й дивлячись, які глисти. Для одного виду достатньо одної таблетки разово, для іншого - п´ять днів двічі на день.
Як можна вгадати, що профілактувати? Це тільки по аналізах.