roza_kolu4ka• 06 сентября 2023

З чого почати пошук спонсора в Америці?

Родичів і друзів там немає. Де знайти спонсора?
anta_res• 06 сентября 2023
Если реального спонсора, который будет первое время сопровождать и даст угол, то нигде. Если чисто номинально, то еще можно найти.
Dzvo• 07 сентября 2023
Со сбора денег. Слышала, что за деньги найти можно. Но это чисто для выезда, помагать он конечно не будет
автор roza_kolu4ka • 07 сентября 2023
Бачу на олх масу оголошень з пропозиціями спонсорства і гарантованого переїзду в америку. Це все розвод?
daryl• 07 сентября 2023
Много моих знакомых «купили» спонсорство на бумаге, то есть оплатили за услуги от 5000$ на человека. Сейчас ооооочень мало людей, готовых действительно спонсировать с жильём, постоянными поездками по вопросам документов и тд.
Chinchilla25• 07 сентября 2023
Ответ дляroza_kolu4ka
Є групи в телеграмі і на фейсбуці. Напишіть коротко свою історію і можливо хтось запропонує допомогу. Спонсором вже може бути і українець, який виїхав і який рік платить податки( потрібна достатня заробітьня плата ). Також є платні спонсори через агенства. Нам пропонували 3-3,5 тис $.
автор roza_kolu4ka • 07 сентября 2023
Ответ дляChinchilla25
Це за сім´ю? Чи за особу? На скільки це безпечно?
Chinchilla25• 07 сентября 2023
Ответ дляroza_kolu4ka
За особу. Скрізь де будете дізнаватись буде ціна за особу , можливо при збільшенні кількості хтось і зменшить ціну. На олх я б не ризикувала. Я дізнавалась тільки у одного агенства , через яке вже отримували інші послуги. В них оплата була по результату.