Родичів і друзів там немає. Де знайти спонсора?
Бачу на олх масу оголошень з пропозиціями спонсорства і гарантованого переїзду в америку. Це все розвод?
Chinchilla25• 07 сентября 2023
Ответ дляroza_kolu4ka
Є групи в телеграмі і на фейсбуці. Напишіть коротко свою історію і можливо хтось запропонує допомогу. Спонсором вже може бути і українець, який виїхав і який рік платить податки( потрібна достатня заробітьня плата ). Також є платні спонсори через агенства. Нам пропонували 3-3,5 тис $.
Ответ дляChinchilla25
Це за сім´ю? Чи за особу? На скільки це безпечно?
Chinchilla25• 07 сентября 2023
Ответ дляroza_kolu4ka
За особу. Скрізь де будете дізнаватись буде ціна за особу , можливо при збільшенні кількості хтось і зменшить ціну. На олх я б не ризикувала. Я дізнавалась тільки у одного агенства , через яке вже отримували інші послуги. В них оплата була по результату.