ДелайКак_Я• 07 сентября 2023

Збільшення губ

Дівчатка, хочу порадитись. Вже років 5 мрію збільшити губки)
30-го вересня записана
Але
Герпес мій нерідкий гість(((
Роки 3 не було, а тут як по замовленню, вже 2-ий раз протягом місяця (((
Що скажете, збільшення губ спровокує ще більшу проблему? Чи ризикнути?
автор ДелайКак_Я • 07 сентября 2023
Який досвід маєте?

Кров з молоком• 07 сентября 2023
Начинайте пить герпевир за 5 дней
Вилами по воде• 07 сентября 2023
Пропийте l lysine 1000 mg, можна від солгар,це збільшить шанси ,що після збільшення ,проблем з герпесом не буде
Дама с заначкой• 07 сентября 2023
Перед татуажем советуют пропить от герпеса. Перед увеличением я думаю тоже стоит, тем более есть с этим проблемы
Осьминожко• 07 сентября 2023
Девушки наоборот хотят уменьшить половые губы, а вы увеличить. Вашему мужчине нравятся когда висит и хлопает в ’ладоши’ во время секса?
Ваша киска прекрасна и с маленькими губками
автор ДелайКак_Я • 07 сентября 2023
Ответ дляОсьминожко
🤭🤭🤭, у мене скромні, він і не помітить після збільшення)))
автор ДелайКак_Я • 07 сентября 2023
Ответ дляВилами по воде
Читала колись за нього!
Идууу--уууу блин• 07 сентября 2023
Тоді для чого робити? Якщо і так не помітить?
Піднімаєте самооцінку?
__Jane__• 07 сентября 2023
Ответ дляОсьминожко
Главное- чтобы фото не выставила😅😅😅😅