СкиниУскачи!• 10 сентября 2023
Раздражительность при нехватке магния
Третий триместр беременности. Стала злая и раздраженная, ночью затерпают ладони, думаю что нехватка магния. В какой дозе пропить магне в6? Как в инструкции по 2т 3р в день, думаю что многовато будет. Как вы пили?
тогдалия• 10 сентября 2023
Я пью одну на ночь . Начались судороги ночью. Пару недель пропью и паузу
Вся така шо куди там• 10 сентября 2023
Так, це нехватка магнію коли судоми. А у вас початок. Звичайний 2т* 3 рази в день. Магнію перенасичення не буває.
Добро с Кулаками• 10 сентября 2023
Так магнеб6 чи магнікум він ще з вітаміном В6. По інструкції було 2 т. на добу, лікар сказав пити 3 шт.
Хома з пастою• 11 сентября 2023
Лікар сказав, що максимальна доза магнію 400 мг, в мене теж третій триместр.
Можете спробувати метіда, там один пакетик на добу, він дозволений вагітним.
СкиниУскачи!
• 11 сентября 2023
Ответ дляХома з пастою
А ви метiду приймаэте?
Хома з пастою• 11 сентября 2023
Перейшла на неї з магнія від now food, бо там менша доза) мені від судом назначили.