ЯниЯ• 13 сентября 2023

Помогите определиться с ремнем

Хочу светлый ремень. Эти нравятся внешне и фирма нравится. Но смущает, что много подделок на эту фирму и похожие ремни у каждой третей. Проголосуйте, плиз.
Результат:
вже голосів: 33
22 (66.67%) Искать еще, птички не очень
7 (21.21%) Третий
4 (12.12%) Второй
0 (0%) Первый
Кринжова баба• 13 сентября 2023
якщо чесно, не подобається жодний. або я ’не доганяю’ що вони класні) я не про фірму-виробника, а про дизайн
автор ЯниЯ • 13 сентября 2023
Ответ дляКринжова баба
Я люблю, коли ремінь та сумка однакові. Тому і вибирала саме з цих міркувань. Мені пташки норм.
Глубоководная селедка• 13 сентября 2023
никто не поверит что у вас оригинал. ото еще гуччи купите
Love_Love_Love_• 13 сентября 2023
О Матір Божа, нє, тільки не то, благаю🙏
Може ральф краще подивіться
Love_Love_Love_• 13 сентября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Що за брєд?
автор ЯниЯ • 13 сентября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
А чого не повинні повірити, це ж не прям супер дорогий бренд? Та мені, честно кажучи, все одно, повірять чи ні. Я для себе купую. Але не люблю, щоб прям на всіх схожи речи були.
автор ЯниЯ • 13 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
О Матір Божа, нє, тільки не то, благаю🙏
Може ральф краще подивіться
Чого тільки не то? Просто цікаво
Кринжова баба• 13 сентября 2023
Ответ дляЯниЯ
ви самі написали, що такі підробки у кожної третьої. тому, щось не клеїться кожна третя з не хочу бути як усі
Love_Love_Love_• 13 сентября 2023
Ответ дляЯниЯ
Чого тільки не то? Просто цікаво
Бо в пінко масса дешевих підробок, ходе кожен хто попало, а ті пташки часто в живіт впираються коли сидиш
автор ЯниЯ • 13 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Про живіт не подумала, дякую з пораду. Підробок на другий варіант не бачила, тому для себе думала зупинитись на ньому..
Стрекоза любви• 13 сентября 2023
Автор, вибачте, може звичайно для поціновувачів пінко це образливо, але вже так набридли ці птахи. Та й підбирати ремінь під сумку!? Ні, звичайно, якщо вам подобається…
P.S. В мене самої ці птахи на футболці, так що кажу вам теж, як поціновувач
Love_Love_Love_• 13 сентября 2023
Ответ дляЯниЯ
От такі є бежеві, не погані
автор ЯниЯ • 13 сентября 2023
Ответ дляКринжова баба
Чому не клеїться, саме з цих міркувань і вагаюсь.
автор ЯниЯ • 13 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
От такі є бежеві, не погані
Дякую, подивлюсь
Кринжова баба• 13 сентября 2023
Ответ дляЯниЯ
обирайте те, що вам подобається і підходить до ваших образів. Всім не догодите, у всіх смаки різні
автор ЯниЯ • 13 сентября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Те що надоїли, то можу зрозуміти. Але так, в мене ’пунктік’, сумка - ремінь(взуття) однакової фірми.
автор ЯниЯ • 13 сентября 2023
Ответ дляКринжова баба
Дякую, це розумію.
Аноним Советчик• 13 сентября 2023
Какой кринж
автор ЯниЯ • 13 сентября 2023
Ответ дляАноним Советчик
Какой кринж
Вам соромно, що не можете собі дозволити таке? Буває.
Аноним Советчик• 13 сентября 2023
Ответ дляЯниЯ
Оно стоит больше штуки евро? Больше да, я зажлоблю за ремень отдавать
Любительница• 13 сентября 2023
Ответ дляАноним Советчик
Белому цена 100 долларов)
https://www.ruelala.com/boutique/product/159379/20...
Не жлобитесь!)
автор ЯниЯ • 13 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Белому цена 100 долларов)
Не жлобитесь!)
Как раз только мой размер остался , что очень часто ограничивает выбор
Любительница• 13 сентября 2023
Ответ дляЯниЯ
Как правило и мой тоже. Но существенно снижает цену)
автор ЯниЯ • 13 сентября 2023
Ответ дляЛюбительница
Это приятный бонус
Зашла на 5минут• 13 сентября 2023
Достали эти пинко лого 🤮