Тихомандражная• 15 сентября 2023
Де навчитися робити гарні селфі нюдс?
Ніколи не вміла себе гарно фотографувати. Дві вагітності позаду і тіло вже не юне, але хочеться гарних фото. Де почитати/ подивитись як гарно себе фотографувати?
Виключно для сімейного користування)))
ПС. Тему нижче з фото в білизні бачила) вона мене власне і "надихнула"))
Виключно для сімейного користування)))
Тихомандражная
• 15 сентября 2023
Ответ длябювет_в_обед
Может в интернете?
Та я вже)) нічого толком не знайшла
Бринзолетта• 15 сентября 2023
Лучше чтоб фотограф вам сделал фотосессию. Так хоть и позы будут разнообразные и расстояние
КАПСЛОЧНИЦА• 15 сентября 2023
селфи палку купите, и посмотрите разные фото с позами в белье в инете
Секс-Бомба• 15 сентября 2023
Спочатку потренуйтесь з позами, ракурсами, а потім вже роздягайтесь. Мені подобаються фото навпроти джерела світла, коли тільки чорний силует
Тихомандражная
• 15 сентября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Дякую)
как тебе такое илон маск• 15 сентября 2023
Кидайте сюди свої селфі. Порадимо, які чоловіку кидати
Тихомандражная
• 15 сентября 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Дякую) знаю що з цього вийде 😂
бювет_в_обед• 15 сентября 2023
Дайте подуться• 15 сентября 2023
Штатив, камера, локація, більш менш нормальне світло і фотографуєтесь. Потім передивляєтесь фото і коригуєте пози, кут зйомки. Вдалі кадри обробляєте мінімально в простенькому фоторедакторі.
Для домашнього користування цього вистачить.