Файна цьоця• 15 сентября 2023
У кого муж младше
Как вам живётся? И сколько разница?
Пані з калабані• 15 сентября 2023
Очень смешно, какая-то тетка понаставила тут фейспалмов всем 😂
Ну и трахайтесь со своими старперами
Виннипуховна• 15 сентября 2023
Рост, вес и возраст в отношениях зрелых людей не имеют никакого значения)
Хочу на Балі• 15 сентября 2023
Ответ дляПані з калабані
Ну и трахайтесь со своими старперами
Оце і мені цікаво, хто ставить той смайлік рука-ліцо. Що так обурює? Я зайшла в цю тему,бо цікаво як люди живуть з чоловіками молодшими за жінку, бо мій чоловік старший на 10 років. Коли одружились мені це подобалось, я захищено себе відчувала. Але зараз мені з ним сумно,зайвий раз нікуди не хоче піти чи поїхать, лінується. І я відчуваю себе старшою морально біля нього.
Сколько_мне_лет?• 16 сентября 2023
Ответ дляХочу на Балі
А вы думаете все молодые прям супер активные с кучей увлечений и интересов? У меня муж на 9 лет старше, был активнее, чем теперешний мужчина на 4 года младше.