Вмію заміряти найкраще• 18 сентября 2023
Поезд Перемышль-Киев где проходят Польскую таможню?
Собираемся ехать поездом До Перемышля, потом на поезд до Львова, но времени остаётся пол часа на пересадку. Успеем или нужно будет в Польше перед выездом в Украину таможню проходить?
Правильно_Валерчик• 18 сентября 2023
У Перемишлі на вокзалі проходите. Якщо кілька потягів нема разом, то швидко. Але у вас дуже малий запас
Баба на горошині• 18 сентября 2023
Потрібно.
Але, зазвичай, потяг у Пшемишлі чекає пасажирів, поки пройдуть митний контроль
Хтомолодець? Я!• 18 сентября 2023
Украинская граница в поезде, польская при посадке/высадке. Как на самолёт, прошли контроль и пошли на посадку
Пампушечка• 18 сентября 2023
Ответ дляКундалина
Тож зараз не курсують потяги до Пшемишля.
Курсують у робочі дні. Я їхала на 715 в четвер.
Путающаяся• 18 сентября 2023
Дівчата, раптом хто пам´ятає, о котрій в Перемишлі реально з вранішнього (прибуття за розкладом в 4-56) потяга вийти? Хочу купити квитки на потяг з Перемишля о 6-00, встигну чи ризиковано ?
Путающаяся• 18 сентября 2023
Ще запитаю, з Перемишля на Краків Інтерсіті чи можна купити квитки в потязі, щоб не ризикувати чи в потяг посадка тільки з квитками ?
З бісиками• 18 сентября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Зрозуміла, усім дякую)
В Перемишлі швидко таможня перед посадкою у потяг, у нас потяг відправився вчасно. А ось українська потім по-різному, можна дві години простояти, а можна і більше
З бісиками• 18 сентября 2023
Ответ дляПутающаяся
По купівлі в потязі не підкажу. Я на сайті купувала квитки
Квитки приходять на електронну пошту, роздруковувати не треба, в потязі сканували qr код
halla-d95e• 19 сентября 2023
Ответ дляПутающаяся
Ми купляли в поїзді. Без місць продають. Трохи незручно. Пересідали коли люди з квитками прийшли. Але в нас іншого варіанту просто не було.
halla-d95e• 19 сентября 2023
Ответ дляПутающаяся
Ризиковано. Ми запізнилися десь на годину чи більше, плюс час на контроль. Заледве встигли бігом в прямому смислі слова на 7-06.
Путающаяся• 19 сентября 2023
Ответ дляhalla-d95e
В потязі це безпосередньо у кондуктора? По часу дійсно дуде впритик , не хо формі б втратити кошти, а як обмінювати чи здавати поки досвіду немає.
Жанна-Joanna• 19 сентября 2023
Ответ дляПутающаяся
Я в лютому цього року отак їхала, була в третьому, здається, вагоні, випускали з поїзда дууже довго, запізнилася на пересадку до Кракова. Але в касі мені безкоштовно поміняли квиток на наступний інтерсіті (потрібна тільки роздруківка квитка, до неї прикріпляють новий білет). Крім того білети можна купувати / повертати / обмінювати в особистому кабінеті на сайті Обмін можливий за 5 хвилин до відходу потяга (якщо ви купували його завчасно зі знижкою, то вона зберігається). Я б не ризикувала купувати квиток в останню хвилину, можуть залишитися тільки ’стоячі’.
Путающаяся• 19 сентября 2023
Ответ дляЖанна-Joanna
Дякую. В касі це ще потрібно порозумітися, нажаль не знаю польської. А як здавати в додатку? Де там ця опція, можливо пам’ятаєте.
Царевна в уггах• 19 сентября 2023
Ответ дляПутающаяся
Так. Кондуктор підходить і обілечує. Можна в злотих чи карткою розрахуватися.
Жанна-Joanna• 20 сентября 2023
Ответ дляПутающаяся
Я польської теж не знаю, кожного разу пробувала англійською - і при переході кордону, і в касах вокзалів - поляки завжди просять краще говорити українською. Польську мову на слух розуміти можна відсотків на 60-70, як щось не розуміла, просила повторити. Додатком не користувалася, то ж не знаю, як там білети здавати, але думаю, що не складніше, ніж на сайті: переходите на вкладку ’мої білети’ / ´moje bilety´, там поруч з потрібним вам квитком будуть кнопки ’обміняти’ чи ’повернути’ / ´wymienić bilet´ чи ´zwrócić bilet´ (не гарантую, що саме так польською, але щось схоже, в мене зараз немає куплених білетів, то ж і ці команди не доступні, перекладаю гуглом). Поміняти білети можна безкоштовно , якщо той самий напрямок (станція посадки і висадки ті ж самі) і той самий клас. При поверненні стягують приблизно 15% від вартості білету.
Путающаяся• 20 сентября 2023
Ответ дляЖанна-Joanna
Дуже Вам вдячна за пояснення!