Мира всем• Изменено 19 сентября 2023
Як можна дізнатись місцезнаходження дитини?
Дочці 6 років. Телефон ще зарано носити. Розумні годинники великі, не думаю що погодиться носити і показують дуже не точно. Чи є якась альтернатива?
Кишмишная Мая• 19 сентября 2023
А чим годинник поганий? Ви і подзвонити можете, і навіть функція прослушки є. Нам було зручно.
Оно само купилось• 19 сентября 2023
Ответ дляВишиванка
Якщо у вас айфон, то мітка. Мої ходять з ними в кишені або на шиї.
Таблетка оця? Добре показує локацію? Моя зірка загубила телефон, на новий нема, от думаю про цю таблетку.
Забризкана водою• 19 сентября 2023
В такому віці моя сама не ходила. А пізніше смартфон, фемелі лінк і мені завжди видно де дитина. Дуже виручає.
Некомильфо• 19 сентября 2023
Ответ дляКучерявочка
Взагалі годинник оптимально, але куди у вас дитина сама ходить?
Наверное на рынок по продукты
Мира всем
• 19 сентября 2023
Ответ дляВишиванка
А як далеко вони показують відстань? Будь яку? Чи пару метрів?
Вишиванка• 19 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Так. Таблетка. Показує скрізь. Вяжеться до будь якого телефону поруч і показує місцезнаходження. Виглядає як брелок, що мені і подобається. Нещодавно загубив у величезнощпарку, то все рівно, люди проходили десь поруч і він давав сигнал. Знайшли.
Вишиванка• 19 сентября 2023
Ответ дляМира всем
Будь яку відстань
Оно само купилось• 19 сентября 2023
Ответ дляВишиванка
Дякую, тоді проблему вирішено.
Вишиванка• 19 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Дякую, тоді проблему вирішено.
Ось так це виглядає. Неважливо як далеко вони знаходяться, головне щоб був інтернет в будь якому телефоні поруч
Оно само купилось• 19 сентября 2023
Ответ дляВишиванка
Фото не відкривається. У малої був айфон, то показувало локацію з затримкою постійно. А таблетка працює інакше, як я зрозуміла, за допомогою телефонів, що поблизу.
Вишиванка• 19 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Зрозуміла. А маршрут показує?
Маршрут не показує, бо ще брелки для речей. Просто дивитись де твоя річ.
Ковбой Хагис• 19 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Таблетка працює на 100 метрів від телефону. Про що говорять ці всі люди? Як ви побачите дитину, яка відійде від вашого телефону на 2-5 км???
Ковбой Хагис• 19 сентября 2023
Ответ дляМира всем
100 метрів показує. Це розвод століття , а не спасіння.
Оно само купилось• 19 сентября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Вона передає сигнал на будь-який айфон від 11, що є поблизу, і таким чином видно де вона знаходиться.
Ковбой Хагис• 19 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Ймовірність знаходження айфонів поблизу не завжди висока, тому вважаю цей метод вкрай ненадійним.
Оно само купилось• 19 сентября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
У нас дуже висока, тому для мене цей метод чудово підходить. Можливо, в іншому випадку, його і не варто обирати, але я питала саме для своєї дитини.