Миловидна леді• 19 сентября 2023

Атопічний дерматит? Розчесує прищики

У сина (3 роки) алерголог і дерматолог поставили атопічний дерматит. Сухість, червоні плями, зуд, подразеність шкіри. Поодинокі прищики, які розчесував.
Пролікувалися тиждень (біодерма олія для купання, біодерма інтенсив, адвантан, алерзин). Шкіра стала чистіше, майже не суха, але стало більше прищиків, які розчесує, вони мокнуть, погано заживають, чешуться особливо вночі.
У кого було таке? Атопічний дерматит це вперше у нас, після тривалого лікування, в тому числі кількох змінених антибіотиків.

Чим завоювати такі прищики?
Які аналізи здавати?
Сплюшка• 19 сентября 2023
Прыщики это не похоже на ад.
Лепикар мы используем постоянно, при обострениях стерокорт например, точечно.
И наблюдайте на что именно реакция.
So_so• 19 сентября 2023
Прямо прыщи? У дочки был атоп дерматит, это пятна. Сухие красные участки кожи. Чешется оно ужасно.
автор Миловидна леді • 19 сентября 2023
Прищики. Спочатку ледь помітні, просто легке підвищення на шкірі, не червоне. Потім чешеться, він його розчесує, з нього водичка. Погано заживає. Може поруч утворитися ще кілька папулок з водичкою
Солоденька цукОрка• 19 сентября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Водичка? У вас точно не ветрянка?
ПодругаМужа• 19 сентября 2023
Атопічний дерматит сухий
У вас щось інше
автор Миловидна леді • 19 сентября 2023
Та ні, не вітрянка. Вітрянку знаю.
Уже все в голові прокручую: алергія? (Так алерзин же приймає, не мало б прогресувати). глисти? печінка?
Печальки.нет• 19 сентября 2023
А де прищики? По всьому тілу або тільки десь окремо локалізовані? Бо схоже на екзему
Солоденька цукОрка• 19 сентября 2023
Покажите фото
автор Миловидна леді • 19 сентября 2023
І на обличчі, і на руках, і на ніжках є. Не рясно, але 4-5 на лобі і на щічках, 2-3 на шиї, на руках штук 7 і так далі
Вранці сфотографую обов´язково
Зубная фея• 19 сентября 2023
Попробуйте гидрокортизоновой мазью помазать там где чешется. Зуд должна снять.
А, оно по всему телу? Я думала локально где-то. По описанию конечно больше на ветрянку похоже...
Из Кукуева я• 20 сентября 2023
прищики це не ад, це вже наслідки вашого «лікування», антибіотиками і тим що ви написали ад не лікують.
у сина був АД майже з народження, лікар нам дуже вдало виписала мазь гормональну. мазали маззю на вечір, а протягом дня 2-3 рази зволожуючим кремом, перепробувала багато різних і один підійшов ідеально.
як тільки гостра фаза плям АД пройшла то перейшли тільки на зволоження, 3-4 рази на день, згодом 2-3 рази.
вже роки півтора нічого не турбує. але варто хоча б раз не намазати кремом протягом дня то шкіра стає дуже суха. тому в цій проблемі головне зволоження шкіри, і не перегрівати дитину.
Життє Бентежне• 20 сентября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Цілком підтримую. Єдине, що чула, що гормональна мазь на обличчя небажана, або треба дуже обережно її застосовувати, бо може бути протилежний ефект. Теж починали з важкої форми ад, зараз у ремісії, прищиків з водою не спостерігала.