Розумна Губка• 20 сентября 2023

Дівчата, ви підписуєте петиції?

В якійсь темі прочитала що одна з порадниць виділяє 20 хвилин на деньщоб підписати петиції про присвоєння звання героя України.
Спробувала, виявляється то не важко)
А ви підписуєте?
Мизимец• 20 сентября 2023
Ні

муха в кедах• 20 сентября 2023
Так
Завжди коли кидають ссилку просять підписати
Сусідка зверху• 20 сентября 2023
Нет
Пульт от линолеума• 20 сентября 2023
ні
автор Розумна Губка • 20 сентября 2023
я раніше теж якось не думала про необхідність такого дійства(
olga_ran• 20 сентября 2023
Якщо знайомі репостять, то підписую
А так щоб шукати спеціально, то ні
Сколько_мне_лет?• 20 сентября 2023
Так. Наприклад про демобілізації,бо чоловік с початку війни служить,задовбало вже

автор Розумна Губка • 20 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
Так
справа у тому, що багато хто з сіл чи просто без належної інформаційної підтримки і висять ті петиції з 2-3 тисячами підписів
Міряно-переміряно• 20 сентября 2023
Да, всегда нахожу время чтобы подписать. Каждый день.
Фіфачка• 20 сентября 2023
Нет
рукиЖимолости• 20 сентября 2023
Про героя України - це взагалі безнадійно.

А реальні петиції підписую.
Тро Нью-Йорку• 20 сентября 2023
Не підписую. Я вважаю, що всі без виключення військові, що віддали своє життя ГЕРОЇ. Що дадуть ті петиції?
автор Розумна Губка • 20 сентября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Я чекаю поки, минулого разу у чоловіка контракт закінчився у вересні 2014 року, він після поранення, контузії служив ще три роки, довідку про демобілізацію отримав аж у квітні 2017 року (тоді закон про демобілізацію підписали у січні 2017 року).
Тепер ось досі навіть у відпустці не був, про яку демобілізацію можна говорити(
Козяка-маляка• 20 сентября 2023
Ні. По-перше, я не люблю залишати особисті дані будь де. А по-друге... мені здається дивним, що за звання героя можно наголосувати так само, як у якомусь конкурсі типу ’моя дитина бере участь, проголосуйте, дуже хочемо приз’.

З одного боку - вони всі герої. З іншого - а як нема кому отак просити - все, вже не герой? А як наголосували люди, які досьогодні про людину нічого не знали (і насправді і досі не знають) - то інша справа?

Якби голосуванням можна було вирішити ту ж проблему з ротацію, або гарантувати державну допомогу у достатньому обсязі всім пораненим та всім родинам загиблих - я б голосувала.
Борщичок• 20 сентября 2023
ні
автор Розумна Губка • 20 сентября 2023
https://petition.president.gov.ua/petition/197024

6 днів залишилось
неДодекаэдр• 20 сентября 2023
Подписываю, но очень мало, только то, что реально необходимо обществу, а не кучу вот той чухни что там создают. Раз в месяц может загляну, а то и реже
автор Розумна Губка • 20 сентября 2023
https://petition.president.gov.ua/petition/197008
так само
Помилуйте мадам• 20 сентября 2023
Бред это все. Эти все петиции до одного места. Все равно, как наше правительство решит, так и сделает

Фіфачка• 20 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Люди надеятся, что благодаря петициям, этот факт подтвердят документально. Ведь без бумажки ты букашка, а с бумажкой - человек 🤷🏻‍♀️
автор Розумна Губка • 20 сентября 2023
https://petition.president.gov.ua/petition/197000
автор Розумна Губка • 20 сентября 2023
https://petition.president.gov.ua/petition/196934
Сладкий лимончик• 20 сентября 2023
Подписываю, если просят.
рукиЖимолости• 20 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка

Ви не розумієте, що таке петиція. Петиція - це не надання героя України, яке можна наклацати. Це просто включення питання до порядку денного.
Тому я і кажу, що це безнадійне діло. Героя України дають за строгими правилами
автор Розумна Губка • 20 сентября 2023
ось остання сторінка де ще триває збір підписів

https://petition.president.gov.ua/search?sort=date...(%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%BE)&page=23
автор Розумна Губка • 20 сентября 2023
блін, не знаю чи відкриється, мене перекидає на вхід у систему
Тро Нью-Йорку• 20 сентября 2023
Ответ дляФіфачка
Не можуть дати звання всім, це зрозуміло. Тому звання Героя України не повинно залежати від голосів людей, які далекі від війни і уяви не мають що це за військовий і як він загинув. Я не голосую за такі петиції.
Жирафовое варьенье• 20 сентября 2023
Ні. Особливо про героя. Для мене кожен захисник і захисниця, які та фронті (не диванні ТЦК-вояки!) - ГЕРОЇ! Всім не дадуть, а виділяти когось не можу, тому як не знаю реальні заслуги кожного. Але ВСІ, хто на фронті захищає Україну - ГЕРОЇ!!!
Помилуйте мадам• 20 сентября 2023
Ответ дляРозумна Губка
Да не напрягайтесь Вы так. Кому нужно-он и сам все найдет и подпишет
автор Розумна Губка • 20 сентября 2023
я проголосувала усі петиції за пошуком ’Героя України (посмертно)’,
не знаю на що я сподіваюсь, але все ж жевліє надія що кожен може вплинути на ситуацію