Дівчата, поклали мене в лікарню у відділення екстрагінетальної патології вагітних..
З симптомами застуди, температура, ніс, горло..
І назначили чай Інсті..читаю а його вагітним не можна..що скажете?
ореста1981• 23 сентября 2023
Чому не можна? Я фармацитрон пила,все добре. Там,якщо почитати інструкцію,то взагалі нічого пити не модна і побічка навіть для невагітної(для будь якого препарату)
звездная галактика• 23 сентября 2023
Ответ дляmiljva
Ви маєте право відмовитись і попросити назначити, щось інше, якщо сумніваєтесь в назначеному.
например? ни в одной инструкции на лекарственный препарат не будет написано - можно во время беременности, по одной простой причине - на беременных никто исследования не проводят, если это, конечно, не препараты для беременных. никто на себя такую ответственность не возьмет. проще написать - противопоказанно. а вы как хотите
Hallowkitty -54c3• 23 сентября 2023
Ответ дляolia
І що вас насторожило в складі рослинного препарату?
Не згодні, не пийте. Лікуйтесь вдома.
Ну я вам скажу, що при вагітності і ромашку пити не потрібно, трави мають різний вплив на організм вагітної.
Ответ дляolia
Не згодні, не пийте. Лікуйтесь вдома.
А вы знаете, что такое растение как чабрец, который входит в состав многих травяных чаев и сборов, беременным категорически употреблять нельзя? Это только то, что на слуху
И с остальными растениями возможны варианты
Ms_Sambukina• 23 сентября 2023
Мне его назначали при беременности, врач разрешала, не помню чтобы там было написано, что нельзя
Ответ дляmiljva
Він то допоміг полегшити симптоми
Ответ дляHallowkitty -54c3
Я пила під час вагітності, але гидота така цей чай.
Смак не дуже, згодна