любименькая• 25 сентября 2023
Чоловік хоче перевести сина в приватний садок, бо там діти менше хворіють.
Дано: син 3 роки з серпня ходить в садок. Група 16 дітей. Зазвичай в середньому 5-7 дітей. Хворіє син і чоловік теж. Лікар вже 2 рази призначав чоловіку антибіотик.
Прийшла власниця квартири, яку ми орендуємо і сказала, що її дитина в державному садку хворіла півроку, а пішла в приватний і зовсім не хворіє.
Як таке може бути?
Капитошечка• 25 сентября 2023
никак, вы ж сами понимаете
некоторые дети и гос садиках почти не болеют
Чудовий каламбур• 25 сентября 2023
В Киеве ходили дети в частный сад. Действительно меньше болели. Воспитатели всегда следят как одеты. Когда холодно, всегда шапочку наденут, шарфик завяжут. Проветривали помещения в отсутствии детей, а не так как в моем детстве нас сажали на сквозняке на пол. Ну и борьба с детьми даже с соплями) настоятельно просят не приводить.
Капитошечка• 25 сентября 2023
сейчас кстати очень много кто болеет, государственность садика тут не при чем
Танцепесенная• 25 сентября 2023
Все просто, дитина адаптувалась в державному садку і вже в приватному не так хворіла. Мій син теж хворів багато перший рік, наступного року вже рідше.
курасаны• 25 сентября 2023
Пока ребенок не обменяется микрофлорой с другими детьми, которые его окружают, не пере болеют они всеми болячками, меньше болеть не станут. А частный или гос сад разницы никакой.
Забобонний фрукт• 25 сентября 2023
Хай врахує, що приватний садок не повертає кошти за пропущені дні.
І з такими цінами краще вже няню найняти.
Пацака-задирака• 25 сентября 2023
Правовий режим власності садка безперечно впливає на захворюваність.
Віруси та бацили тікають, як тільки побачуть статутні документи
любименькая
• 25 сентября 2023
Ответ длямесяцкие
Чоловік у вас якийсь дуже слабкий. У мене все.
Я рада, що у вас все добре. Єдине що, такту не вистачає.
Малинка• 25 сентября 2023
Ответ дляПацака-задирака
Впливає на колектив батьків. Більше більш відповідальних, які не віддають в садок уже хворих дітей з явними симптомами.
Малинка• 25 сентября 2023
Давно пора ввести вимірювання температури дітей які приходять в садочок кожного ранку, бо це дістало.
КошкинДом• 25 сентября 2023
Нормальний чоловік. В приватному садочку діти менше хворіють тому, що в батьків, зачасту, є можливість хворих дітей дома залишати, а не тягнути в колектив бо їм на роботу треба. Плюс групи менші, уваги більше. Якщо є можливість то краще приватний. Дочка з заг.школи перейшла в приватну, так хворіє на порядок рідше, а раніше з лікарняного на лікарняний.
месяцкие• 25 сентября 2023
Ответ длялюбименькая
Та ще і ви слабка (((
Пацака-задирака• 25 сентября 2023
Ответ дляМалинка
В маленьких дітей температура тіла може сягати позначки 37,2 і це є нормою
Басноплетка• 25 сентября 2023
справа не в тому, приватний садок чи державний, а в тому, що дитині в садку не подобається, але єдиний варіант туди не йти - хворіти, сто разів по дітях таке бачила
моя старша ходила в звичайний державний, але були дуже круті вихователі, за три рока вона не хворіла жодного дня!
я ходила в державний, згадую з жахом, хворіла весь час, хоча до садка була як звичайні діти, а тут так - день у садку, тиждень-два вдома
син подруги весь час вдома хворів із страшними нападами стенозу та викликами швидкої, пішов у звичайний державний садок - як відшептали, бо вдома була м’яко кажучі, обстановка не дуже, й дитина це відчувала, тому в такий спосіб ’втекла’ з хати
любименькая
• 25 сентября 2023
Ответ длямесяцкие
Та ще і ви слабка (((
Добре, що не «слаба», як деякі
Пацака-задирака• 25 сентября 2023
Ответ длялюбименькая
Якось в вашій історії батько, якому ніби 2 рази призначали антибіотик, має недолугий вигляд. І це вказує на те що ви тріль
КошкинДом• 25 сентября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Колись думали такий варіант, але дуже складно - няня повного дня це багато факторів: харчування, оплата її лікарняних, відпустки, забезпечення її проїзду, плюс постійно чужа людина в домі. І ще купа всього. Це якщо офіційно, з рекомендаціями і через агентство.
Нетутешня• 25 сентября 2023
У меня в доме частный сад , болеют там все по кругу , постоянно
шоб вы понимали и даже мы болеем от малого соседа, который ходит в тот сад 🤪
Поэтому это все бред , что болеют меньше
любименькая
• 25 сентября 2023
Ответ дляПацака-задирака
У чоловіка хронічна хвороба, тому згідно медичних рекомендацій у разі, якщо лікар бачить потребу призначаються антибіотики. Дуже сумно, що у нас таке безтактне суспільство, яке ставить якісь висновки і діагнози. Соромно має бути.
На привозе• 25 сентября 2023
Вітаміни може нехай проп´є,пробіотик щоб міклофлору кішківника покращити.Меньше буде хворіти.
Статус Ква• 25 сентября 2023
Ответ дляКошкинДом
На порядок? В десять разів?
Скільки разів на рік вона хворіла раніше?
Статус Ква• 25 сентября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так, і саме тому в приватний тягнуть ледь притомних, з соплями по коліно і контрольним нурофєном зранку
Вишня на торті• 25 сентября 2023
У меня такой же опыт. В гос. саду ребёнок постоянно болел (но ему там ещё и не нравилось), в частном, в маленькой группе - максимум 1-2 раза в год. И в нашем случае муж как-то норм, а я детские эти все простуды от ребёнка цепляла и болела очень тяжело( Так что мужа вашего понимаю.