любименькая• 25 сентября 2023

Чоловік хоче перевести сина в приватний садок, бо там діти менше хворіють.

Дано: син 3 роки з серпня ходить в садок. Група 16 дітей. Зазвичай в середньому 5-7 дітей. Хворіє син і чоловік теж. Лікар вже 2 рази призначав чоловіку антибіотик.
Прийшла власниця квартири, яку ми орендуємо і сказала, що її дитина в державному садку хворіла півроку, а пішла в приватний і зовсім не хворіє.
Як таке може бути?
вентиляторная• 25 сентября 2023
А якщо сидіти вдома взагалі хворіти перестане. І чоловік доречі теж. Ще й кошти зекономите. Не дякуйте.
Вишня на торті• 25 сентября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Так, і саме тому в приватний тягнуть ледь притомних, з соплями по коліно і контрольним нурофєном зранку
Видимо, от сада зависит. В нашем частном родители были нормальные, да и утренний визит медсестры был не для галочки. С соплями никто не ходил.
Перша скрипка• 25 сентября 2023
В мене дві дитини, яких я ростила однакого (не кутала, гуляла та інше). В приватний садочок одна дитина проходила три роки з декількома лікарняними, інша ходила в режимі два тижні через два.
Причина не стільки у садочку, як в дитині і, в здоров´ї чоловіка. Ну не має здорова доросла людина від дитину кожну соплю хватати.
Там все розмивчато• 25 сентября 2023
Це залежить від адаптації.
БлинчикБезСметанки• 25 сентября 2023
Ответ дляБасноплетка
справа не в тому, приватний садок чи державний, а в тому, що дитині в садку не подобається, але єдиний варіант туди не йти - хворіти, сто разів по дітях таке бачила

моя старша ходила в звичайний державний, але були дуже круті вихователі, за три рока вона не хворіла жодного дня!

я ходила в державний, згадую з жахом, хворіла весь час, хоча до садка була як звичайні діти, а тут так - день у садку, тиждень-два вдома

син подруги весь час вдома хворів із страшними нападами стенозу та викликами швидкої, пішов у звичайний державний садок - як відшептали, бо вдома була м’яко кажучі, обстановка не дуже, й дитина це відчувала, тому в такий спосіб ’втекла’ з хати
согласна. сын не хотел ходить в садик и все 4 года болел. три дня хидит - месяц дома с бронхитами. дочка очень любила воспитателей и с удовольствием ходила в тот же садик. участвовала во всех утренниках на первых ролях, потому что не болела и ходила на все репетиции.
Впораюсь зі всим• 25 сентября 2023
Ответ длякурасаны
Пока ребенок не обменяется микрофлорой с другими детьми, которые его окружают, не пере болеют они всеми болячками, меньше болеть не станут. А частный или гос сад разницы никакой.
Мой обменивался 4 года, 7 пневмоний, 5 ангин, коньюктивиты, ротавирусы, орви- не счесть, безбожно обменивался, каждый месяц, какая то зараза, пока не выпустился
курасаны• 25 сентября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Мои легче это все проходили. ОРЗ, но вот дочь пошла скарлатину принесла.
Впораюсь зі всим• 25 сентября 2023
Ответ длякурасаны
От скарлатини не було
Госпожа Белладонна• 25 сентября 2023
Ответ длялюбименькая
У чоловіка хронічна хвороба, тому згідно медичних рекомендацій у разі, якщо лікар бачить потребу призначаються антибіотики. Дуже сумно, що у нас таке безтактне суспільство, яке ставить якісь висновки і діагнози. Соромно має бути.
В такому випадку краще взагалі не водити дитину до садка. Але розуміти, що все одно почне хворіти в школі.
Баррикадница• 25 сентября 2023
Ответ длялюбименькая
Приватні садочки також різні. Моя ходить вже рік, зараз їй 3,5 р. Ось бачу, їх повели на прогулянку, 13 дітей і три вихователя з ними, всі під наглядом. Взимку та восени вдягають їх дуже швидко, немає такого що вдягаються по пів години і перші сидять чекають вдягнуті і звичайно ж мокрі потім виходять вже. В садочку вентиляція критична, кварцювання постійно, прибирання декілька разів в день ( ми це бачимо бо є камери). Гуляють по 2-3 рази у будь яку погоду, дощовики та парасольки завжди в шафках лежать.
Нещодавно було зафіксовано та підтверджено випадок скарлатини. Батьки написали. 1 випадок, більше ніхто не захворів, хоча зазвичай залягає пів садочка, якщо це державний.
Як на мене, діти там дійсно рідше хворіють. У мене троє якщо що.
Морская свинка• 25 сентября 2023
Ответ длялюбименькая
Я рада, що у вас все добре. Єдине що, такту не вистачає.
Здоров’я людини залежить від мікробіому кишківника. Якщо зацікавить , то я найду на ютубі ролик де лікар це пояснює. Зараз чоловіку і дитині давайте пробіотичні бактерії , щоб відродити імунітет. І корміть цільнозерновими запареними кашами. Каші швидкого приготування нічого спільного з цим не мають. Стосовно садка, то свою дитину водимо в державний, хоча знайома має приватний і ми у неї теж були. Діти хворіють що там, що там. Ми вернулися в державний, бо і під боком, і вихователь хороша, і по грошам на 4000 дешевше.
До речі зверніть увагу на нікотин. Там де нікотин - там здоров’я не має.
курасаны• 25 сентября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
От скарлатини не було
У меня дети когда ходили в Украине в садик ее тоже ни у одного не было, максимум ангина.
А в Польше пошли, на 4 день принесла. И все по очереди переболели.
Электричка• 25 сентября 2023
Зачем частный сад, если у вас жилья нет?
Амелі на мілені• 25 сентября 2023
Ответ длялюбименькая
А сам чоловік ходив у садочок? Мій не ходив, пару раз захворів і його мама героїчно сиділа дома до його 18 років😂 так от, він теж почав хворіти, коли наш перший син пішов в садок. Коли друга дочка пішла, то вже не хворів. Але вже і не жахався сквозняків, холодних напоїв та іншого. Я дітей ніколи не кутала
Морская свинка• 25 сентября 2023
Ответ длялюбименькая
А що за хроніка у чоловіка?
Репетиторша• 25 сентября 2023
еще Комаровский говорил, что ребенок за время садика должен переболеть минимум 10 раз всеми распространенными вирусами.

Мой вроде не болел часто, но за 4 полных года в саду было: воспаление легких 1 шт, ветрянка -1 шт, спец. ходили в карантин, чтоб переболеть, 1 коньюктивит, 1 ротавирус, 1 дерматит, орви разные раза 4-5.

уже в начале 1 класса - коклюш
КошкинДом• 25 сентября 2023
Ответ дляСтатус Ква
На порядок? В десять разів? Скільки разів на рік вона хворіла раніше?
Не в тему смієтеся. Чотири дні в садочку і два тижні вдома, пневмонії двічі на рік.... Був треш. Як результат скарлатини маємо проблеми з серцем. Мамка привела дитину з темп 39 і висипом, злягла вся група, садочок на карантин пішов. Хай вам щастить, бо видно ви не уявляєте, що це таке.
Забобонний фрукт• 25 сентября 2023
Ответ дляКошкинДом
Колись думали такий варіант, але дуже складно - няня повного дня це багато факторів: харчування, оплата її лікарняних, відпустки, забезпечення її проїзду, плюс постійно чужа людина в домі. І ще купа всього. Це якщо офіційно, з рекомендаціями і через агентство.
Хм... в друзів, родичів були няні, але проїзд і відпустки їм не оплачували.
Забобонний фрукт• 25 сентября 2023
Автор, пройшло всього 2 місяці. Ще рано робити висновки. Мій десь півроку стабільно щось приносив, але з кожним разом ’світлий’ проміжок ставав все більшим.
КошкинДом• 25 сентября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Якщо офіційно, то все оплачується, повний робочий день.
СпайдерВумен• 25 сентября 2023
Соседский ребенок ходит в частный сад . В группе 5 человек. Все пятеро параллельно имеют неработающих мам/бабушек/нянь, в больном состоянии в сад не идут, если проспали, то тоже не идут. В саду комфортные условия, воспитатели доброжелательные. Куча развивающих занятий, но большинство за отдельную плату. Питание-сухой перекус из дома или ресторанное питание, но за него нужно доплачивать. Соседский ребенок ходит на полдня, потому что полный день им дорого. Но ему там очень нравится. Летом один раз болел с температурой, но не из-за сада.