Соня-сонятко• 27 сентября 2023
В кого діти ходять в бучанську школу мистецтв?
В школі немає бомбосховища і тепер вона стоїть така гарна після ремонту зі спонсорькими інструментами всередині. Але школа пуста, бо дітей туди не пускають. Викладачі викручуються як можуть, хтось проводить уроки в себе вдома, хтось шукає приміщення, бо розумвють, що онлайн це не навчання.
Може є в когось інформація, як довго це буде продовжуватись, директор взагалі щось думає з цим робити?
Черпак_для_фантазий• 27 сентября 2023
А що директор повинен зробити? Збудувати бомбосховище за власний кошт?
Миколаїв на дистанційному навчанні з першого дня війни - від молодшої школи до університетів... декілька місяців назад відкрили декілька садочків на все місто (укриття - одна назва).
Луковая• 27 сентября 2023
Эм... я из другого города, в дочкиной художке нет убежища, соседняя школа к себе не пустила, в итоге вся художка ходит в трц в 5 минутах хода. Т.е. директор захотел найти выход - директор нашел выход.