БершкомангоЗар• 28 сентября 2023

Свято в дитячій кімнаті

Святкуємо день народження дітей. Не можу придумати стола )))
Допоможіть, хто у темі! ))
Дітей 10 чол, по 8 років.
Планувала замовити піццу Домінос - 3 шт, 2 шт стріпсів курячих, 2 подвійних картоплі фрі та 2 байтси.
Що ще додати до святкового столу? Що їдять дітки?
З приводу торта, не замовляла, думаю придбати Рошен, вистачить 1 кг?
І ще . чи потрібно щось на стіл доролих (невідомо чи буде хтось із мам залишатися очікувати)? І тоді що запропонувати?
Дякую всім, хто допоможе з цим стресом.
Там-тарарам• 28 сентября 2023
Картошки и сприпсов можно добавить. Впринципе будет достаточно. 1 кг тогда на всех не хватит. У нас 12 человек детей будет, мы заказали 3 кг торта. Родителей кормить необязательно

автор БершкомангоЗар • 28 сентября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Дякую вам за відповідь! Замовляли раніше більший торт, але діти ще ті їдоки, майже весь залишали. Поділіться будь ласка, що ви своїм діточкам пропонуєте на свято?
MacOS-ница• 28 сентября 2023
Торта не вистачить, та і діти завжди чекають гарний великий торт .
автор БершкомангоЗар • 28 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Окремо замовляти точно не буду. Можу купити 2 торти.
MacOS-ница• 28 сентября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Ваша дитина не чекає святковий торт?
автор БершкомангоЗар • 28 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Ваша дитина не чекає святковий торт?
Ні, цікавить сам факт задути свічки. Вона просто чекає свято з друзями.
Там-тарарам• 28 сентября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Практически тоже что и вы. Пицца, нагетсы и фри, в прошлом году заказывали ещё овощи свежие, но они так и остались нетронутые. А вот торт всегда расходится весь. Правда мы делаем на заказ, красивый, всем нравится и все его всегда хотят )
Вспомнила, ещё сырные палочки заказали
автор БершкомангоЗар • 28 сентября 2023
А може якись інший торт, не Рошен придбати? Бачила такі що на 1,5 кг
автор БершкомангоЗар • 28 сентября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Вспомнила, ещё сырные палочки заказали
Спасибо что поделились!

автор БершкомангоЗар • 28 сентября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Вспомнила, ещё сырные палочки заказали
О, точно! Про палочки и я забыла! Они их любят )) Фрукты не стоит?
Ермолайчик• 28 сентября 2023
Їжі - мало. Фрі і курку збільшуйте кількість. Діти таке люблять. Торт - краще замовте. Адже для дітей це суперемоціі. Не факт що будуть їсти, а от зовнішній вигляд для них важливий
Заздрість то погано• 28 сентября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Не беріть ці торти з домашніх кухонь, купіть один нормальний з Рошену.
автор БершкомангоЗар • 28 сентября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Дякую!
автор БершкомангоЗар • 28 сентября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Ось і я до такого схиляюся, правда в них немає більших ніж 1 кг
Куратор дебошей• 28 сентября 2023
Торт набегавшиеся дети не едят.
Берите порционно пирожные и каждому в коробочке с собой. У меня сердце кровью обливалось выбрасывать надкушенные торты. Поэтому всем в блистере выдавала пирожное и дети забирали домой. Пиццу всегда едят хорошо в любом возрасте. К сладкому я всегда покупала килограммовую коробку жилетк Харибо, вот это всегда с радостью хватают.
автор БершкомангоЗар • 28 сентября 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Торт набегавшиеся дети не едят.
Вот и у нас такая ситуация ни один раз была. Поэтому и не вижу смысла покупать заказной. Про желеечки спасибо, учту! Конфеты у нас еще в пиньяте будут
Однозначно• 28 сентября 2023
Я ще дітям різала персики інжирні та на шпажках ставила, виноград - все пішло на ура)
Там-тарарам• 28 сентября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Наши любят, фрукты не берем