Добрий день. На завтра треба в школу на ярмарку печиво принести домашнє, в мене руки не з того місця. Дівчата, лівий берег( Троя, Воскрєсєнка), хто займається випічкою під замовлення. Напишіть мені в приват будь ласка. Зразу кошти перерахую, ввечері під‘їду заберу. Дякую.
Ответ дляПсихологічка
купите воды... после печенья все пить хотят
Та справа в тім, що діти будуть продавати печиво людям які будуть приходити, а вилучені кошти на ЗСУ
Психологічка• 28 сентября 2023
Ответ дляUkraineMari
ну? мы это проходили много раз... вода идет на ура
сою не люблю• 28 сентября 2023
В нас сьогодні був ярмарок. Наче мало бути все домашнє. Проте однокласниця принесла куповані горішки, ще хтось з дітей - пакетований сік і кока-колу, мармелад. Так що не дуже переймайтеся.
Психологічка• 28 сентября 2023
Ответ дляUkraineMari
или лимонад, ну и стаканчики не забудьте... еще спасибо скажете
Забризкана водою• 28 сентября 2023
Ответ дляUkraineMari
купите в частной пекарне рогаликов
Психологічка• 28 сентября 2023
Ответ дляБез Баяна
Кола в стаканчиках продается отлично. Или конфеты-желейки поштучно.
да кстати, такая фигня тоже разлетается на ура
Ответ дляЗабризкана водою
купите в частной пекарне рогаликов
Дякую👍👍👍👍
Бараболька• 28 сентября 2023
Табожемій... Я в таких випадках купую в магазині печиво, яке максимально схоже на домашнє, і вуаля:)
100%• 28 сентября 2023
Микроволновка есть? Купите в АТБ, Сильпо или в Метро попкорн. Приготовьте и пофасуйте. Дети любят попкорн 😉 печенье и тд будут у всех.
Ну, или зайдите в любую мини пекарню и купите. Но это будет очень дорого. Вы больше потратите, чем потом на ярмарке заработаете.
Зоя Жорівна• 28 сентября 2023
Ответ длясою не люблю
і правильно зробила, і мама відпочила, і діти не їли шопопало невідомо ким приготоване
сою не люблю• 28 сентября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Так я її не засуджую, якщо що)
Написала, щоб автор не переймалась так в пошуках домашньої випічки
Впораюсь зі всим• 28 сентября 2023
Бред бредовый. А если бы сказали торт испечь в виде дуба? Что за идиотизм в этих школах? Нефиг мне делать после работы. Уроки делай, жрать готовь, так ещё и печенье печь. Купите любое печенье, а можете ничего не покупать. ВСУ от печенья ни холодно ни жарко.
Колупалочка• 28 сентября 2023
Автор, вчера была ярмарка у сына, разлеталась кола и спрайт которые кто то принес, печенье брали плохо, ещё конфеты покупали поштучно магазинные
ТигрЛьвович• 28 сентября 2023
Ответ дляUkraineMari
Купить в новусі по типу деліція кукурузне, перекладіть у свій пакет і вуаля)
Кринжова баба• 28 сентября 2023
Ответ дляБараболька
Моя мати так робила, завжди відмахувалась. А я так завжди заздрила однокласницям, що їх мами знаходили час на це, і разом робили. В мене якась травма дитинства від цього - не вистачало мами у моєму дитячому житті. Тому згадуючи це, я для своїх дітей на ярмарки завжди щось пекла - печиво, кекси, медовик (різали потім шматочками). Видно що дитина від цього була дуже задоволена.
Але я не кажу, що магазинне то дно, просто домашнє воно ще як додатково з душею
Фея_3уровень• 28 сентября 2023
Ответ дляКринжова баба
Согласна. Я со страшей постоянно пекла на все эти школьные ярмарки, она помагала, участвовала в процессе. Это о другом, чем просто принести то печенье. Это в копилочку ее воспоминаний надеюсь ) в будущем.