Забризкана водою• 01 октября 2023
Выходные и бассейн.
Вот вчера я и муж настроились идти поплавать в бассейн.
Сегодня я его не переспрашиваю, он меня.И сидим дома. Хотя вчера была договорённость, все, с утра идём точно.
Вы часто себя переубеждаете, делаете, так как ранее спланировали ? Или все поступки по настроению?
Забризкана водою
• 01 октября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я і чоловік не сіамські близнюки, якщо я хочу - я йду.
Появиться настрій, а він не захоче, я піду. А самі Ви ходите? Без компанії? Якось незручно.
руки_Крюги• 01 октября 2023
Я збираюся і сама іду.
Пропоную йому піти зі мною - як не хоче, то іду сама
Прилипало• 01 октября 2023
Я б и рада была ребенка сводить , так после вчерашнего бассейна теперь насморк и горло((
А_мій_самий_самий• 01 октября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Так, я самостійна людина.
Прилипало• 01 октября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Вы серьезно???? Я постоянно хожу одна везде, и кругом таких полно
Забризкана водою
• 01 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Ви що не говорите один з одним?
Говоримо, він не нагадує. І я. Типу обоюдне мовчазне розуміння. Йому певно лінь, скільки разів він мене збивав з толку, - ні, давай в інший раз. Іншого разу потім не було.
Йому б було корисно, лишня вага в нього.
Забризкана водою
• 01 октября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Так, я самостійна людина.
Молодець, я сором´язлива чи що. Невпевненість якась в собі.
Забризкана водою
• 01 октября 2023
Ответ дляПрилипало
Завжди подобалися такі люди. В мене з дитинства якась невпевненість в собі .
Добра, коли сита!• 01 октября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Не робіть проблему там де її нема. Встали вранці, запитали чи йдемо в басейн. А ні, то поставили перед фактом, я йду, ти зі мною?
Забризкана водою
• 01 октября 2023
Ответ дляLike-995b
Часто) вечером придет что-то в голову, утром передумали)
У меня тоже как бы часто теперь такое. И ещё от других зависит настроение.
Забризкана водою
• 01 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Певно я таки піду, при любій погоді. Не буду постійно підлаштовуватися.
Забризкана водою
• 01 октября 2023
Ответ дляПрилипало
Ви мабуть ще дуже молода
Та де.За 45 трохи
ЖенаАйтишнеГа• 01 октября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Якщо ви в Полтаві в Акварену зібралися (ну раптом), то можете не йти) там змагання.
Прилипало• 01 октября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Та де.За 45 трохи
Просто по собі сужу, теж колись думала як ви. А тепер мій чоловік взагалі нікуди не хоче, сидить дома. А мені й норм, нехоче хай сидить.
Добра, коли сита!• 01 октября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Сходіть, заодно взнаєте про варіант групових занять. Будете ще з такими ж як сама в басейні стрибати, і чоловік зможе спокійно лежати вдома)
Забризкана водою
• 01 октября 2023
Ответ дляКошкинДом
А че ему сказать не можете?? У вас нету рта???
могу, но не говорю. Предугадываю уже ответ. Типа опять давай перенесём, на следующий раз, так уже 2 недели.
Забризкана водою
• 01 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Нє, інше місто .
Забризкана водою
• 01 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Дякую, просто тихо плаваю, боюсь стрибати.
Забризкана водою
• 01 октября 2023
Ответ дляПрилипало
Тобто ви сама ходите, чи теж з ним вдома.
Добра, коли сита!• 01 октября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Так не бомбочкою) а просто у водичці зарядочка)
Прилипало• 01 октября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Сама або з дитиною
Дюймовочка• 01 октября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Я хожу сама всюди куди хочу. В кафе, в кіно, в зал, на шопінг, в тур.
КошкинДом• 01 октября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Так без него ходите.