Попадалочка• 01 октября 2023

Хто дивився "Спіймати кайдаша", скільки років було героям?

Цікавлять Карпо, Мотря, Лаврин, Танька. Може хтось знає?
Кому там слова не давали• 01 октября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Йомайо.
Треба бути тупому, щоб не побачити різницю як грає Хижняк Мотрю і оце нєдоразумєніє Мелашку.
Чи це ти, Мелашко?
Книгу почитай, а потом обсуждай игру актёров!

Акуна_Матата• 01 октября 2023
Ответ дляБутербродница
Так. Збіговисько маргіналів,яких зібрали в одному поселенні.
Дуже дивно,що багато людей вважають це правдою. Або вони бували в селі 1-2 рази проїздом,або мені навіть страшно уявити,які є села. Тому що я сама родом з села,і регулярно там буваю.
Белоцерковский район, Обуховский район, минимум 8 Селл знаю и там именно так и живут, вполне реальная история
КапитанльнаЯ• 01 октября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Не повірите, але тільки місяць тому перечитала Кайдашеву сім´ю. І що це міняє? Чи про яку книгу мова?
Да, я засуджую цю роль, вона повністю провальна, актриса нікудишня. Гіршої просто немає в цьому серіалі. Особливо сцена де вона на столі хоче віддатися Лавріну. Оспаді, це ж треба було ...
Кава з адреналіном• 01 октября 2023
Класний серіал. Тільки вчора передивилась 12 серій в Ютюб на одному подиху.
Видна міленіалка• 01 октября 2023
І Маруся така свекруха - свекруха.
Чтооооооооооо?• 01 октября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Знову не розумієте значення написаного
А вам знову за москалями своїх ямок на власній дорозі не видно. Прям як у серіалі. Отаке воно, життя в селі, на жаль воно так і є. Хто там би не був винний
Вся в кредитах• 02 октября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Це жива мова
Чому жива мова у Вас асоціюється з безграмотним суржиком?