Пешеходик• 1 час назад

Питання по сказу

Всім привіт! Вчора у двір потрапила скажена (на вигляд) лисиця. Мої собаки її вигнали. Не гризлись, але гарчали одне на одного, перебували доволі близько - прям поруч. Собаки звісно щеплені (щорічне щеплення робимо в березні). Після цього я їх помила з милом на випадок, що слина хворої тварини потрапила на шерсть. Укусів по них немає. Є ще у дворі кошеня - якраз збирались на щеплення, бо сказ роблять з 3 місяців. Питання наступне: що нам всім реально загрожує? Можливо, хтось стикався з подібним контактом з хворою твариною і має досвід? Ветеринару подзвонила - вона у відпустці, сказала не переживати - але мені страшно…
Научительница• 1 час назад
Собакам ничего, котика срочно вакцинировать. А вы надеюсь не голыми руками лезли собак мыть.

автор Пешеходик • 1 час назад
Ответ дляНаучительница
В резинових рукавицях
автор Пешеходик • 1 час назад
Ответ дляНаучительница
Кошеня сьогодні везу до вета
Незламна Україна• 1 час назад
У нас в Чернигове тоже вчера лисица появилась, очевидцы которые её видели, просили не подходить к ней близко.
Но вот сделать так, чтобы лису поймали службы и отвезли в место её обитания, ни кто не предложил
Последний вагон• 1 час назад
Нет контакта- нет болезни. Вы уже все максимально сделали.
автор Пешеходик • 1 час назад
Ответ дляНезламна Україна
Я живу біля Кропивницького - в зеленій зоні. Поля, лісок поруч. Тому, по суті, це якраз і є її зона обітанія…
автор Пешеходик • 1 час назад
Ответ дляПоследний вагон
Страшно, а раптом десь слина попала? Раптом вакцина не спрацює? Вчора ще єгерю подзвонила: сказав, що вакцина спрацює 50/50🙄 Я прифігіла, чесно кажучи…