Знову Я• 05 октября 2023

netflix перегляд з дітьми

Порадьте фільм/серіал/мультф на нетфлікс для перегляду з дітьми 10років. Дякую
Блакитне небо• 05 октября 2023
Дивні дива

Gleva• 05 октября 2023
Людина проти бджоли
Кручу хвости• 05 октября 2023
Ответ дляБлакитне небо
Дивні дива
Мені здається то не на 10 років. Ну я своїй 10-річці не показую такого, треба спати нормально дитині)
Блакитне небо• 05 октября 2023
Ответ дляКручу хвости
Від дитини залежить. Мій в 9 разом із дорослими дивився. Все ок. І Венздей теж
КошкинДом• 05 октября 2023
Сделайте профиль ребенку, тогда там все будет фильтроваться по возрасту. Очень много всего. И зависит от ребенка, какой жанр нравится, например.
Мамзелькіна• 06 октября 2023
Ответ дляGleva
Людина проти бджоли
як не дивно, але було дуже смішно!))
Gleva• 06 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
як не дивно, але було дуже смішно!))
А мені ще сподобалася якість зйомки, ми дивилися на великому телевізорі, так се класно знято і показано)))
Мамзелькіна• 06 октября 2023
Ответ дляGleva
я за картину так розхвилювалася!
Gleva• 06 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
я за картину так розхвилювалася!
А мене трохи бісило, що він, зловивши бджолу, випускав її назовні поруч з відкрити дверима. Блін, ну закрий двері, піди на 100 метрів і відпусай, нє, одразу носа пхає в той пилосос)))