Моська-слон• 09 октября 2023

Тріскається шкіра на пальцях від хімії, якими засобами відновити?

Можливо лікувальними ? В рукавичках не можу нічого мити(( шкіру не знаю як відновити(
задумчивая мордочка• 09 октября 2023
А чому не можете в рукавичках? Як би ви не відновлювали вона все одно трісне. Я мазала солкосерил мазь тріщини на п´ятах допоміг,
Безлім на все• 09 октября 2023
Ну без рукавичок ви знову й знову матимете ту саму проблему(
Говорю-балакаю• 09 октября 2023
Працюйте в рукавичках. Засоби в складі яких буде ланодін

В вет аптеці засоби по догляду за вименем корів, натуральні, дієві. Серйозно. Попробуйте Зорьку, Бурьонку, Живильну, біосепт, фітосепт тощо
сЛАдКОежКА• 09 октября 2023
Ну что значит - не могу в перчатках? Вы готовы принести руки в жертву?
Перша леді колгоспу• 09 октября 2023
В мене була така ситуация з руками після пологів. Доходило до того, що не могла навіть салат порізати або посолити їжу руками, так все пекло. Не знаю чому, може якісь коливання імунітету. Ніякі креми, мазі не допомагали, поки не примусила себе користуватися рукавичками. Поступово шкіра відновилась. Так звикла, що тепер не уявляю як мити посуд або прибирати в ванній кімнаті без них. Купую нітрілові в аптеці поштучно.
Вельшановна• 09 октября 2023
Боже, та купите тонкие хирургические перчатки.
Дама с заначкой• 09 октября 2023
Спробуйте дермасан на нічь.
А взагалі шукайте для себе варіант мити без хімії.
Я мию бамбуковою серветкою, якщо аж дуже жирне,тоді додаю звичайне рідке мило. Все ок вже 5 років таким користуюсь. Теж була проблема з руками після хімії. Ще можна мити гірчицею з милом.
Говорю-балакаю• 09 октября 2023
Ответ дляДама с заначкой
Спробуйте дермасан на нічь.
Я мию гірчицею навчть без мила. Підозрюю, що авторка зараз працює на роботі, де вона вимушена використовувати різні мийні засоби, от виникла проблема
Мадам Подлинник• 09 октября 2023
Бепантен мазь для младенцев, именно мазь. И конечно надо придумать что-то с защитой кожи, какие-то перчатки.
АБВГДэшница• 09 октября 2023
Мазь календули-не дорого коштує але дуже добре загоює рани
Вся така шо куди там• 09 октября 2023
Ответ дляГоворю-балакаю

не обов´язково в ветаптеці
в звичайній аптеці пурелан або линдо від тріщин сосків, ще можно креми на основі сечовини карбодрм наприклад
Говорю-балакаю• 09 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
не обов´язково в ветаптеці
Це в рази дорожче
Говорю-балакаю• 09 октября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Вона не дуже помічна .