Блондинка в Законе• 10 октября 2023
Дівчатка, який тюль сюди більше підходить?
Питання по другій кімнаті ( фото 2). Є шифото однотон, як на фото 1, і є з вишивкою, як на фото 2. Може краще ту вишивку на однотон замінити? Вони надто прозорі і дуже видно батареї (
КинДза• 10 октября 2023
Однотонна.
Але беріть ширину карниза х 3, стягніть на гарні складки, то і не так просвічувати буде.
ЖивунаБагамах• 10 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Не хочу купувати. Це варіанти, які вже є. Потрібно обрати +- кращий.
А немає варіанту, щоб їх міняти, трохи та повисить, потім інша. Однотонна виглядає як тряпка, приведіть її до ладу.
КротоТо• 10 октября 2023
Блондинка в Законе
• 10 октября 2023
Ответ дляСвекруня
С папоротником
Поясніть для нерозуміючих
Блондинка в Законе
• 10 октября 2023
Ответ дляКротоТо
І я до вас 44-ти річних, не розгладжено правда
Стильно)
Я нє Матрьошка!• 10 октября 2023
Ответ дляКротоТо
Ко мне точно не надо, мне с вышивкой больше нравится
Некомильфо• 10 октября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Однотон. Тільки занесіть нормально нехай зверху на корсаж посадять. А то чорті шо.
А що таке корсаж?
Некомильфо• 10 октября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Тесьма
дякую
мені таке потрібно, бо щось верх тюлі якось криво висить
тепер знаю як це виправити💐
ХвилювАллочка• 10 октября 2023
Ответ дляtanga
вишивка на тюлю це якесь жлобство. Перший тюль чисто білий гарний
Чому жлобство. Є гарні. Матові. У мене бабусина тюль висить, вона із напівнатуральної тканини, виглядає наче крючком в‘язали. Жлобство коли воно таке блискуче, із тканини, що аж хрустить
Прокофіївна• 11 октября 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Почему только два?
Есть матовый плотный тюль.
Мне только такой нравится.
Есть матовый плотный тюль.
Мне только такой нравится.
А де такое придбати, супер!
Місячне Сяйво• 11 октября 2023
Ответ дляПрокофіївна
А де такое придбати, супер!
Это Икеа ÄNGSRUTEMAL вроде
Місячне Сяйво• 11 октября 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Мы ровестницы
И мне 44
Наверное только в таком возрасте можно так тюлем заморачиваться