Цигарний шланг• 10 октября 2023
Як плануєте обігрівати тераріум якщо не буде світла?
Влітку придбали равликів, зараз ще в квартирі у нас тепло, їм комфортно. Думаю купляти термокилимок чи дивитися десь з юсб портом? Поділіться лайфхаками
Советничаю тут• 10 октября 2023
Соррі, що не по темі, але прочитала тільки назву і подумала, що мова про колег в офісі)
Ананомчикус• 10 октября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
А я почему-то про свекровь и её дочурку подумала.
Карамбулкул• 10 октября 2023
Была ахатина, когда света не было по несколько дней, ставила бутылки с горячей водой и закрывала террариум пленкой. Внутри было тепло и влажно, как они и любят.
ОбережнаЯ• 10 октября 2023
В мене хоч і не тераріум, але свині теж мерзнуть😁 Коти мають високу температуру тіла і чудово справляються з цією задачею
freedom_2015• 10 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Яка краса)
Я_не_аноним_100%• 10 октября 2023
Добре що в мене тільки пес в буді
до речі цього року проблем з світлом не буде, як в минулому.
ГЛЮкоза• 10 октября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Я подумала про змей. А тут улитки. Их надо съесть
Цигарний шланг
• 10 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Бутилки ставили прям в тераріум? Вони ж гарячі дуже…
Карамбулкул• 10 октября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Ну не прям кипяток, градусов 50 4 бутылки 1л по периметру. Да, внутрь, террариум был большой. Они быстро тепло отдают, а под пленкой оно сохраняется. Если сильно боитесь, ставьте снаружи