Пишущаяся• 11 октября 2023

Зустріч з хлопцем в Європі.

Я живу в Україні, він в Америці.
Спілкуємось по телефону, смс, телеграм , відеозв”язок – 3 міс.
Він дуже хоче зустрітись десь в Європі зі мною ( сам українець, але більше 7 років вже в Америці проживає).
В Україну приїхати не зможе, бо його можуть не випустити.

Так, ось. Я не розумію, як це все має бути.
Подруга говорить, щоб я їхала екскурсійним туром на пару днів і він підключився десь по дорозі до нього (та проживання в готелі, але поселити можуть не разом)

Бо їхати в таку дорогу на день йому і мені , якось не має сенсу.
Якщо їхати так на пару днів, питання з проживанням?! Або 2 номера брати в одному готелі.
Бо ми в живу не бачились. Може не буде іскри в нас взагалі. Хоча я його хочу, як чоловіка. Але це ж може бути образ його. В ліжко я на першій зустрічі не збираюсь лягати.
Може в когось ще будуть якісь ідеї.
Буду дуже вдячна.
сою не люблю• 11 октября 2023
Та які ще ідеї, їдьте кудись в Прагу чи Варшаву, знімайте два номера.

Гола з конопель• 11 октября 2023
Ответ длясою не люблю
Конечно 2, если в чем-то несрост, попрощалась, развернулась и ушла к себе
Щедрик ведрик• 11 октября 2023
Ой, ви може й не збираєтесь в ліжко відразу, а він точно збирається.
Інакше б не їхав в таку далечінь
Прокачую сідниці• 11 октября 2023
все очень просто, он оплачивает вам дорогу, бронирует номер в отеле и скидывает подтверждение на два разные номера, встречаетесь в ресторане, столик заранее тоже бронируете (он). Вы приходите красивая в ресторан и общаетесь. Желательно предварительно проверить его номера, мейлы, фото по гуглу, в США открыты реестры правонарушителей- там тоже проверьте.
olka802• 11 октября 2023
Він хоче зустрітися,тож нехай планує.
Знімить вам номер,у готелі.Ьеріть Варшаві,вам близько купа українців,у таксі,таксі дешеве,до готелю самі доберетеся поселитися.Будете гуляти і чекати свого бойфренда.3-5:ночей достатньо щоб місто побачити,і один одного.
Оплатите тільки собі дорогу до Варшави.
У Варшаві летять щодня літаки з Нью-Йорка,і т д.
Прокачую сідниці• 11 октября 2023
если что, у меня больше 10 лет брачное агентство с иностранцами)) я сама так не езжу, но клиентки именно по такой схеме могут поехать, не иначе)
Лорка-хлорка• 11 октября 2023
Скільки вам років? А йому?
Мені не подобається взагалі ця ідея з різних боків. Порада єдина - забезпечте собі максимальну безпеку. Ніяким персональних даних, документів у доступі і таке інше.
Щедрик ведрик• 11 октября 2023
По темі: збираєтесь в якесь найближче для вас місце: Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина.
Знімаєте готель днів на 3-4, проживання в різних номерах. Якщо заіскрить, то будете в одному 😁
автор Пишущаяся • 11 октября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Скільки вам років? А йому?
Мені 33, йому 37

Лорка-хлорка• 11 октября 2023
Ответ дляПишущаяся
Мені 33, йому 37
Дорослий. Навіщо йому відносини крізь океан та 8годинну різницю у часі? Тому що на нього не звертають уваги місцеві жінки. Ой якийсь мутняк буде
Тримбулька• 11 октября 2023
Наверное урод,если в америке себе телку найти не смог
автор Пишущаяся • 11 октября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
В одному готелі номера чи в різних?
Якщо він не сподобається і буде приставати? Або навпаки я йому.
І я б хотіла місто подивитись, ту же Варшаву.
Не виїжджала з України , ну була там. Якось самій гуляти не дуже хотілось би. То мені що терпіти тоді його прийдеться пару днів. Бо якщо в одному готелі будемо, то можемо пересікатися ж.
Так багато питань ((
Прокачую сідниці• 11 октября 2023
Ответ дляТримбулька
нет, вы не правы, поддержу девушку. Мужчины по разным причинам ищут украинок, и самое важное- менталитет. В Америке совершенно другие женщины, даже если это украинки, живущие там. У нас были сотни браков с иностранцами, и уровень разводов минимальный, мужчины очень хорошие в большинстве, и летели не только с США, но и из Австралии. Кстати, и сейчас летят , в Киев и Одессу и постоянно) только до Польши или Молдовы сначала. Так что, если вы не в курсе чего-то, не значит, что это не работает)))
автор Пишущаяся • 11 октября 2023
Ответ дляТримбулька
Ні, гарний, я ж його по відеозвізку бачила.
Хоче українку в дружину. Був одружений на американці.
Не боюся осуду• 11 октября 2023
Ответ дляПишущаяся
В одному готелі номера чи в різних?
Так багато питань ((
Вы 3 месяца общаетесь с мужчиной , в том числе по видеосвязи и до сих пор не поняли нроавится ли он вам или нет ? Если вы всё таки решаетесь с ним встречаться, то да, скорей всего придётся жить в одном отеле и общаться и вместе гулять. А вы хотели бы, чтобы он всё оплатил, а потом не отсвечивал рядом ?
Лорка-хлорка• 11 октября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Ніфіга. Я знаю не одну історію таких браків за ’менталітетом’. Просто потрібна додаткова робоча сила, домогосподарка, емоційний донор та секс. Все дуже погано за кілька років стає.
автор Пишущаяся • 11 октября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Он мне нравится, в том то и дело. Что соглашаюсь на такое. Я очень тяжелая на все эти поездки.
Но это ж может быть образ его. В жизни человек же может быть другим. Или наоборот, я ему не понравлюсь в живую.

И да, я могу за себя и сама заплатить. Работаю, зарабатываю не плохо.
Прокачую сідниці• 11 октября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
в Украине статистика разводов 50%, это только официально, не считая пар, которые живут гражданским браком, просто плохо живут ради детей, пар с любовницами и тд)) в чем вы пытаетесь меня убедить, что пары в Украине лучше или другие? я вам говорю, как человек, который имеет дело исключительно со знакомствами 10 лет (это моя работа просто)))) с иностранцами и знает реальные примеры очень успешных знакомств, что это работает и работает круто. А если барышня и мужчины не могут и тут строить отношения, то и там также будет, конечно)
Не боюся осуду• 11 октября 2023
Ответ дляПишущаяся

Это понятно, что вы можете за себя заплатить. Но вообще , если мужчина вас зовёт встретиться в Европе, то будет нормальным , если хотя бы билеты и отель он вам оплатит.

автор Пишущаяся • 11 октября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Я за свої кошти приїду, не так це дорого коштує . А ось готель, якщо він буде бронювати, то не хай за 2 номера бронює і оплачує своєю карткою.
Святатабожа• 11 октября 2023
Ответ дляПишущаяся
В одному готелі номера чи в різних?
Так багато питань ((
Так, автор, щось ви дуже заморочуєтеся через ту зустріч. Як на мене - в собі бронюєте, він собі, де хочете. В потім домовояєтеся, де зустрітися.
автор Пишущаяся • 11 октября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Говорить, що не може бути в парі з американкою. Подробиць не питаю. А ще принципово на росіянках, там каже вони є.
Лорка-хлорка• 11 октября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
У вас пофдеформация. Вы видите статистику и процент от сделки по брачному договору, или на чем там вы зарабатываете. А я живу не в Украине и отлично знаю, зачем на самом неудачливые украинские мужчины ищут украинок, тем более сейчас.
Святатабожа• 11 октября 2023
Ответ дляПишущаяся

Господи, автор, на какое ’такое’?? У вас завышена важность встречи с мужчиной
автор Пишущаяся • 11 октября 2023
Ответ дляСвятатабожа
Добре. І це на один ввечір людина буде їхати з Америки ? Бо він мені говорить, що хоче днів на 4-5. Повечерялим і пока друг другу сказали, якщо не пішло все. Або навпаки.
Be.queen.Shop• 11 октября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Скільки вам років? А йому?
😂 така собі порада
А як він квитки, отель буде ій купляти?
Святатабожа• 11 октября 2023
Ответ дляПишущаяся
Автор, Вам 33 роки, яке ’пока’? Й чому на один вечір? Ви плануєте потім думати тиждень, так чи ні?
Лорка-хлорка• 11 октября 2023
Ответ дляBe.queen.Shop
😂 така собі порада
А як він квитки, отель буде ій купляти?
Порада організовувати все самій з позиції самостійної жінки.
автор Пишущаяся • 11 октября 2023
Ответ дляСвятатабожа
Я просто сама не виїзжала за кордон. У відпустку до війни, завжди компанією. В літку в Черногорію з подругою їздила. Сама ніколи не вибиралась в далечінь. Якийсь страх бере
Прокачую сідниці• 11 октября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
а кто вам сказал, что он неудачливый. Он может себе позволить перелет, многие американцы не выезжают за пределы США всю жизнь) вероятно, у нас с вами разный круг общения, и разное окружение, я вам даже сочувствую) у меня море примеров женщин, которые счастливы , имеют хороший статус и довольны своей семьей за границей. Но я не учла, что и он украинец, мы только с иностранцами работаем, но это не суть, если он там давно- он уже культурный код познал)