Пищалка• сегодня в 10:51

Ухилянтів обмежать в правах

Чоловікам, які ухиляються від мобілізації обмежать вільне пересування, вже розроблені законопроєкти, — омбудсман Решетилова

Йдеться про обмеження в наданні адміністративних послуг, використанні водійських прав, арешти рахунків і т.д.
БойоваПташкаКолібрі• 1 час назад
Ответ дляkris_lynx
ну вот для этого фёдоровы и прочие проталкивают дию. потом отменят наличку и концлагерь захлопнется окончательно
вот за продолжение цифровизации соросня и платит бабки картонному майдану :)

БойоваПташкаКолібрі• 57 минут назад
Ответ дляWendy Rhoades
нам мирний договір ніхто не пропонує, умова закінчення війни - капітуляція і виконання всіх вимог кремля. Всіх, а не тільки втрата частини території.
ути-пути, лично на Вас как скажется ’капитуляция’
Недра будут отданы раше, а не партнерам?
Вам холодно или жарко от этого?
Армия наша не будет на страже европы- ну и супер.
Что для Вас лично убийственно в ’капитуляции’, которая неизбежна, и которую преподнесут со временем- когда отберут все что уже продали, как потужную перемогу. Не ну Вы можете вместе со всеми вашими близкими и друзьями пойти самобуиться на фронт. Иначе это не назовешь. Договорняк в действии
Wendy Rhoades• 55 минут назад
Ответ дляSandr1n
Так, якби неозброєних і не підготовлених (2 міс учебки Ви ж не вважаєте серйозною військовою підготовкою для середньостатистичного 30-60 річного чоловіка) було б трохи більше, нехай на пару сотень тисяч, втрати б точно зменшились, не знаю як, але точно.
втрати будуть, але їх можна було б зменшувати, якщо б всім було не по фіг. А так, коли виживання кожного - це його особиста справа, то і доля ухилянта мало кого обходить, окрім його близьких. Як і доля війського, який має тримати оборону один на ділянці, де має воювати десять.
Wendy Rhoades• 55 минут назад
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Вам холодно или жарко от этого?
Боюсь, мені вам буде складно пояснити, чому мені нє какая разніца.
Aksinia 111• 50 минут назад
Ответ дляМаска-0b9f
Фінляндія у 1940 році припинила спротив і пішла на мирний договір,втративши частину своїх територій.І тільки зацікавлені у війні українці знайдуть сотні причин,чому не потрібен мир.
Так всі згодні припинитии війну по лінії фронту . Всі, окрім хуйла .
Черноморская ривьера• 51 минуту назад
Ответ дляWendy Rhoades
Думаете украинских школ не будет?
Aksinia 111• 45 минут назад
Ответ дляМаска-0b9f
Ви бачили ту частину ? Там 10 % .
Хуйло задовольнять 10% відсотків ? Отож не порівнюйте .
Маска-0b9f• 18 минут назад
Ответ дляAksinia 111
Так так,війну не можна закінчити,тому що знову розпочнеться війна.
Красавишна-Улыбавишна• 4 минуты назад
Сами мы только ещё в большее г* вляпываемся. Когда закончимся тогда и прекратит зеля править?