Попельшка• 12 октября 2023
Як пом´якшити такий профіль?
На просторах інтернету знайшла людину, у якої практично такий же профіль як у мене, прикріплюю фото. У мене крупний ніс з горбинкою, таке ж різке підборіддя і тонкі губи. Порадьте, що змінити у вигляді, щоб профіль виглядав м´якше/миліше? Профіль - одне з моїх слабких місць, давній комплекс((
Та никада в жизни• 12 октября 2023
А як його змінити?
Тільки позитивом)
Якби дівчина на фото була більш радісна, то її профіль був би теж миліше
Тільки позитивом)
Пік Антна• 12 октября 2023
Главное губы не дуйте. С таким носом это будет жесть. Да, в принципе, с любым носом
Попельшка
• 12 октября 2023
Ответ дляМоська-слон
Нормально она выглядит
Та я ж нічого не кажу, нормально
Але мені мій профіль не подобається, просто в даному випадку взяла фото цієї дівчини як референс
Вилами по воде• 12 октября 2023
Моська-слон• 12 октября 2023
Ответ дляПопельшка
Та я ж нічого не кажу, нормально
Ну мне ок такой профиль, не нравятся когда нос картошкой и нависающее веко
Попельшка
• 12 октября 2023
Ответ дляВилами по воде
Можно маску надеть)
Не весь же час в ній ходити)
Вилами по воде• 12 октября 2023
Ответ дляПопельшка
Не весь же час в ній ходити)
Тогда рино) я сделала и забыла
Попельшка
• 12 октября 2023
Ответ дляТа никада в жизни
А як його змінити?
Тільки позитивом)
Мб якісь аксесуари додати, чи колір волосся змінити (у мене такий же)
Попельшка
• 12 октября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
с помощью фотошопа.
Шкода, що в реалі фотошоп не працює)
Стетоскопуло• 12 октября 2023
В мене теж профіль не ах. Але носа відрубувать не планую, тож ходжу як є. Щей чоловіки іноді підходять знайомляться . А мені вже за 40.
Попельшка
• 12 октября 2023
Ответ дляПік Антна
Та ні, страшно навіть уявити себе з більшими губами)
Стетоскопуло• 12 октября 2023
Ответ дляВилами по воде
Тогда рино) я сделала и забыла
О, а підкажіть, будь ласка, чи то правда, що після ріно потрібно ходити й робити якісь уколи щомісяця? Чи то для хрящевої тканини, чи ще для чогось.
Попельшка
• 12 октября 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Ринопластика+ зачіска каре
Рино боюсь дуже(
От каре якось би спробувати спершу з перукою чи з маскою з інету. Зараз довге волосся, воно наче трохи урівноважує риси обличчя. Боюсь щоб каре навпаки не підкреслило все, що хочу заховати
Моська-слон• 12 октября 2023
Стетоскопуло• 12 октября 2023
Ответ дляВилами по воде
Тогда рино) я сделала и забыла
Скільки коштувала операція? В якому місті робили?
Княгиня пітьми• 12 октября 2023
Головне не пом’якшуйте образ одягом з рюшами,це буде велика помилка
Попельшка
• 12 октября 2023
Ответ дляВилами по воде
Тогда рино) я сделала и забыла
А розкажіть, будь ласка, як взагалі пройшло?
Я боюсь рино, але іноді вже готова піти й на це
Успокойся_Успокойся• 12 октября 2023
Так это аристократичная внешность
Тонкие черты, нос с горбинкой, очерченный подбородок
Зачем что-то менять?
Вообще не поняла
Для меня некрасиво - это когда большие дутые губы, нос вздернутый под копируя хирургов или наоборот - картошкой, скошенный или птичий подбородок, сельская внешность, извините 🤷🏻♀️
Это сразу делает лицо непривлекательным
А у девушки всё ок
Зачем что-то менять?
Вообще не поняла
Это сразу делает лицо непривлекательным
А у девушки всё ок
Точная копия плова• 12 октября 2023
Об´ємна зачіска з складним фарбуванням - додати акцент поза обличчям. Мейк з акцентом на очі, але не брови, теж щоб створити акцент не на ніс.
ГоловнаЯ• 12 октября 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
я бы сделала прическу с мягкими локонами у лица
вот, только хотела написать - смягчить прической
Попельшка
• 12 октября 2023
Ответ дляМоська-слон
Девушка на фото вообще на Деми Мур похожа, не простецкая внешность в любом случае
Ну в неї очі і брови гарні, дуже виразні
І обличчя в цілому акуратне