барабанщица• 12 октября 2023
Порадьте онлайн марафон для схуднення з проблемною спиною?
Може хтось зустрічав такі для людей з проблемною спиною (в мене протрузії)? Можливо блог фітнес тренера-реабілітолога? Не маю часу поєднувати роботу і запис до спец центрів і не сильно подобається кінезіотерапія
Василина Семеніч• 12 октября 2023
Автор ,я бы не советовала заниматься спортом самой -без специалиста . Вам нужен реабилитолог для спины .
А худеть (питание ) вы можете с кем угодно
Гигиенишвили• 12 октября 2023
анну куркурину на ютубе посмотрите, у нее много тренировок для людей с ограничениями и травмами, она спец
Не пью, не курю• 12 октября 2023
Рахуйте калорії і ходіть на прогулянку і не морочте собі голову
барабанщица
• 12 октября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Похудение на 80% это питание
Забула сказати, що я вже схудла і не вистачає рельєфу трохи хоча б, особливо зона живота, мені треба якісь легкі тренування бо для спини також потрібна активність
барабанщица
• 12 октября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Їм мало, ходжу достатньо, масажі, от рельєфу не вистачає
Не пью, не курю• 12 октября 2023
Ответ длябарабанщица
Спробуйте плавання
Одна_на_всей_планете• 12 октября 2023
Ответ длябарабанщица
Мне зашла Татаринцева, марафон про правильну поставу. Живот послеродовой начал уходить хорошо