Зайченя• 15 октября 2023

Коло переносиці з обох боків родимки-бородавки

Скільки себе памʼятаю вони були
Раніше якось вони мені не заважали, а зараз прям дивлюсь на фото і бісить
Хтось видаляв таке на обличчі? Страшно якщо чесно видаляти ці штуки на обличчі
Але обличчя не молодшає 35+ і ще такі недоліки роблять обличчя ще більш обтяженим
Де в Умєві можна отримати гарну консультацію щодо родимок, бородавок?
Цикавенная• 15 октября 2023
Видаляйте. Безумовно буде краще. Навіть не сумнівайтесь.
автор Зайченя • 15 октября 2023
Ответ дляЦикавенная
Боюсь, бо це поруч з очима і що сліди після видалення виглядатимуть не краще
автор Зайченя • 15 октября 2023
Ответ дляЦикавенная
А ви видаляли якісь такі штуки на обличчі?
Цикавенная• 15 октября 2023
Ответ дляЗайченя
Видаляла штук 8 родимок саме на лиці і не тільки випуклі. Фреоном взимку.
Підлітку своєму опуклу видаляли лазером, там заморозити не можна було. Ямка менш помітна у всіх випадках
Ще й подружку відвела. Задоволені всі
автор Зайченя • 15 октября 2023
Ответ дляЦикавенная
Ще й подружку відвела. Задоволені всі
Я трохи переживаю , бо вони в мене ще з дитинства і щоб не розшевелити якусь заразу, не знаю чи в цьому є якась логіка і чи може бути таке
Ви в Києві видаляли?
Цикавенная• 15 октября 2023
Ответ дляЗайченя
Ви в Києві видаляли?
Так. У госпіталі МВД на Лукянівці. Дитині десь лазером в приватній клініці в районі обласної лікарні в Києві, але не пам’ятаю бо було 3 роки назад в ми відвідували одноразово її
автор Зайченя • 15 октября 2023
Ответ дляЦикавенная
А у вас сліди залишились на обличчі?
Цикавенная• 15 октября 2023
Ответ дляЗайченя
А у вас сліди залишились на обличчі?
Десь є, а десь вже шкіра не відрізняється, а десь одразу не було.
Да_Я_ТакаЯ_• 15 октября 2023
Удаляла 2 шт.Остались следы небольшие как от ветрянки,небольшие углубления,не бросаются в глаза.