Віддам кому потрібно розмір хл-2 хл( добре тягнуться). Не ношу тому що стали великі за розміром. Пересилка нова поштп за ваш рахунок
Ответ дляlisa2101
Я тут обувь Тимберлейк отдавала и куртку новую из Спортмастера. И вышиванка ручной работы. Никому не нужно. А Вы с такими вещами ...
Раніше щось виставляла, то забирали. Не заберуть то на гуманітарку піде. Не проблема
Lakosta 107• 18 октября 2023
Ответ дляlisa2101
Які розміри?Ще в наявності?