Привіт! Порадьте, з якого сайту вигідно замовити парфуми з Італії. Або посередника. Дякую!
Ответ дляБосоножка
Я живу в Италии. Заказываю на мейкап, или новинок. Цена от Украины не отличается. Вам нет смысла переплачивать
не впевнена, чи оригінал у нас((
мені потрібно D&G light blue intense.
Останній раз купувала в Brocard. І маю сумніви, що оригінал.
мені потрібно D&G light blue intense.
Ответ дляmargaritavoronina1
В Италии столько подделок что вы даже не представляете
жах.... і де замовляти??((
Vittoria66• 21 октября 2023
Ответ дляNatali8377
жах.... і де замовляти??((
В Sephora або з офіційного сайту D&G, щоб не виникало ніяких сумнівів в оригінальності.